bugün

Çıldırtan lezzet. Bildiğimiz balık krakerin mısırlısıdır bu. Resmen şu mübarek ramazan günü de bunun hasretiyle geçmiştir. Önce kuyruğu ısırıyorum sonra geri kalan kısmını. Allah'ım ne müthiş bir şey.*
kesinlikle ufak tefek atıştırmalıklar arasında şu an en iyi iki'den birisidir. mısır aroması, süt Mısırlı diğer ürünlerden çok daha yoğundur.
mükemmel bir tadı vardır.
pakedi açarsınız, bir tane alayım dersiniz, kendinizi durduramayıp 6,7 tanesini ağzınıza atarsınız ve birkaç dakika içerisinde hepsini bitirirsiniz.
vay anam o nasıl lezzetli mikemmel bir şeydir insanın yedikçe yiyesi geliyor.
ilk başta tadına doyamıcağınızı düşündüren bi haz veren ama bi zaman sonra tadı sıradanlaşan ve bu yüzden 1 paketi belirli zaman aralıklarıyla yemenizi tavsiye ettiğim enfes kraker. küçük paketleri tek seansta büyük paketleri 2 seansta tüketilmesini tavsiye ediyorum.
hayatim boyunca tattigim en kotu krakerdir. ayni zamanda misirdan da sogutturan.
ilkokul travması eti balık kraker ve meyvesuları .
Mmmm delişısdır.
muhteşem bir tat.
"cennetten düşen kraker"

başka bir tanımı olamaz herhalde bu lezzetin.
tadı biraz şekerli gibi. iyi mi değil mi henüz karar veremedim ama tam bir bira mezesi olmuş.
Reklamlarını beğendiğim kraker.
pakete hava basmaktan kraker koymayı unutmuşlar, içinden üc-bej balık çıkacak diye janjanlı poşet alıyoruz. ayıp ettin eti.
Hayatımda gördüğüm en lezzetli ABur cubur. Dün birisi küçük boyundan ikram etti, seksten daha büyük haz yaşadım yeminle. Gittim büyük boyundan 5 tane aldım, allahım yok böyle bir şey.
tam ısırmalık bunlar.

canım çekti yapmayın şöyle.
bir avuç icini dolduracak kadar balık krakeri ağzınıza atın ve eşsiz aromayı ağzınızın her kösesinde hissedin. Aroma patlaması yaşayacaksınız. Daha sonra dudaklarda kalan baharat parçalarını yalayıp yutun. Son olarak o güzide lezzete dokunan parmaklarınızı emerek temizleyin.
Afiyet olsun.
Çok güzel bir lezzet. Böyle çok tatlış bir aroması var. Paketi de çok sevimli.

Yenilesi atıştırmalık.
Baharatı için yediğim bir krakerdir.
Beni birkaç günde bir büyük boy cips yeme alışkanlığımdan kurtaran mucize. Sigara yerine kullandığım Nikotin bandı gibi düşünün.
Bağımlılık yapıyo resmen 1 2 tane almak için açtım tüm paketi bitircem galiba.