bugün

polisin vurarak öldürdüğü yoldaşımızdır.

unutulmayacak.
aslında polis öldürdü yerine bir 'başkası'nın öldürdüğünü söylemek daha doğru olacaktır. bütün bu olanlara rağmen yine güleceğiz zamanla ama en azından oy verirken bu olanları hatırlayın lütfen.
işte katili ve katilinin kask numarası.
https://www.facebook.com/...02&type=1&theater

masum etem kefeniyle mezarda yatarken, katil şu an rahat yatağında uyuyor.
(bkz: tikb mk nın ethem sarısülük açıklaması/#20059539)
katili mermi zimmetinden bile yakalanabilir ancak akp hükümeti katile yardım ve yataklık etmektedir.
o artık bir şehittir. Aynı yerde büyümüşüz biz, farkında değilmişiz. Aynı sokakta top oynadık belki ama haberimiz yoktu. O bizim mahalleden sıradan bir abiydi. Nereden bileyim böyle aslan gibi bir yüreği olduğunu. Keşke tanısaymışım. Akşam tv açtım ve tüm ankaranın bu kahramanın evinin önüne yürüdüğünü gördüm. O da ne, benim mahallem burası! Gözümdeki damlalar iyice arttı. Ben onu biliyordum, o oydu işte, o o! Ama adı yok, sadece o. Vurulduğu gün çok yakındık. Abimler geldi, bi adamı vurdu polis dedi. Bilemezdim o olduğunu. Artık o bir şehit, o da diğerleri gibi bir kahraman. Mekanın cennet olsun o! Artık milyonlarca kardeşin, abin, ablan var senin. Allah'ım rahmet eylesin.
ille biri ölsün isteseydik şu an üzüntümüzden propaganda malzemesi çıkarmaya çalışan yavşaklar ölsün isterdik ama öyle insanlar değiliz...

vicdan kelimesini kullansanız çarpılırsınız...
bok yolunda yaşayanlarca hatırası kirletilen gencecik insan...
ölmediği açıklanmıştır.

http://gundem.milliyet.co...detay/1722483/default.htm

--spoiler--
Bakanlık, açıklamada şu görüşlere yer verdi: "01 Haziran 2013 tarihinden itibaren Ankara Numune Eğitim Araştırma Hastanesi'nde tedavisi devam eden Ethem Sarısülük isimli vatandaşımız ile ilgili olarak 12 Haziran 2013 günü bazı basın yayın organlarında ve sosyal medyada ölüm veya beyin ölümü gerçekleştiği yönünde haberler çıkmıştır.

Konuyla ilgili olarak, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastane Yöneticiliği tarafından 'Koma hali ve hayati tehlikesi devam eden hastamızın yoğun bakım şartlarında gerekli tüm tıbbi tedavi takipleri sürdürülmektedir.' bilgisi paylaşılmıştır."
--spoiler--
(bkz: komünist ajitasyon/#20066903)

Dün öldüğü söylenen eylemciydi. Bende tam "komünist ajitasyon" ile ilgili bakınız verecektim! anlaşılan hala ölmemiş olması oldukça sıkıntıya sebebiyet vermiş komünistlerde. Öldü diye başlamışlar propagandaya. hakikaten sizler kan emici varlıklarsınız.

(bkz: tikb mk nın ethem sarısülük açıklaması/#20059539)

ek: bugün vefat etmiş.
hayatını kaybetmiştir. hemde bir polis kurşunuyla. vuran polis kim ? nerede ? nasıl bu kadar rahat uyuyor ?
merak ediyorum adam yaftalamak çok mu güzel çok mu eğlenceli? lan adam öldü öldü! hemde serseri kurşun kafasına girdi de öldü, öyle küt diye değil hem, yavaş yavaş öldü! polis tarafından bilerek isteyerek değil, kaza sonucu öldü! ne dersen de, 2 ağaç için öldü de, polis korktu diye öldü de, ama solcuydu, sağcıydı, ottu, boktu deme! insan bu be el insaf vicdan biraz! kimsenin hayatı şuursuzca karalanıcak kadar ucuz ve basit değil!
Nice devrim şehitlerinin içinde yerini almış fidan...
kendisini ölüme gönderenler tarafından duygu yüklü ideolojik bir konuşmayla anılmıştır!

http://youtu.be/feljK0gO0GY

Bu videoda konuşan eski tüfek marksist/leninist dede kim bilir bu nutkun aynısını kaç defa attı? Aynı şekilde örgüt hücrelerinde kaç kişiyi ölüme hazırladı? Ethem'i yıllarca ve o eyleme çıkmadan önce devlete/askere/polise karşı psikolojik olarak güdüleyen bu ve bunun gibi komünist diktacılar değil miydi? Şimdi o kanın üzerinden ideolojik sevişmesini yaşıyor! "Ethem kürt halkının özgürlüğü için öldü" derken adete ideolojik organzm yaşıyor! Ethem'in hangi eylemde öldüğünün farkında olmayacak kadar aptal değil bu beyaz sakallı amca, ancak ajitasyon öyle istiyor! Çünkü Türkiye Solu teoride marksist/leninist ancak uygulamada kürtçü faşist olan PKK'nın eteğinin ardına sığınmaktan zevk duyuyor kendini güvende hissediyor! Ve aynı sol yıllarca PKK tarafından katledilen, samimi duyguları ile evlatlarına, kardeşlerine, babalarına, abilerine, öğretmenlerine ağlayan insanlara "kan üzerinden siyaset" damgasını vurmaktan da geri durmuyor!
--spoiler--
Boynuna o yeşil fuları sarma çocuk
Gece trenlerine binme, kaybolursun
Sokaklarda mızıka çalma çocuk
Vurulursun
--spoiler--
http://www.ustream.tv/channel/ankaraeylemvakti

adli tıpta bekleyiş sürüyor, canlı yayın.
içişleri bakanı'nın istifasını bekliyoruz.

çok mu bekleriz?
mekanı cennet olsun. yitip giden 4 canın vebali erdoğan'ın üzerindedir.
toprağı bol olsun. eski direnişçilerdendi.
başından 7.65 mm lik fişek çekirdeği çıkmıştır. bu da polis kurşunuyla ölmediği konusunda ciddi bir kanıt. zira polis 9 mm lik silah kullanır. allah rahmet eylesin.
Otopsi raporu açıklanmış silahtan cikan merminin kalibresi 7, 65 mm dir .. polislerin kullandığı ise 9, 19 mm dir yani ethemi polis değil başkaları vurmuştur
7.65'lik çekirdeği açıklaması gereken yandaşlaraa sahip militan. doğru çıkarsa bir dalınız daha kırılmış olacak, biliyorsunuz değil mi?
babalar günün kutlu olsun..
devrim diye anıran eşşekler tarafından vurulmuş bahtsız bedevi.
kendisi eminim ölmek istemezdi. onu devrim şehidi yapıp ölmesinden faydalananlar kendisinin esas katilleridir.