bugün

Görsel olarak erkeklerin seyir zevki için çalışan hafif meşrep kızdır.
ailesi tarafından evde baskı gören kızdır.
yaşıtlarıyla değil kendinden 10 yaş büyüklerle takılır
kaşar olma yolunda ki sınıfta erkeklerle takılan yaşıtlarından özenir , özentiliktir çoğu zaman
iyi yetiştirilmemiştir

edit : sırf senin gibiler yüzünden bu kızlar yaşıtları yani bizle çıkmıyorlardı lanet olsun...
eyfel kulesinin bir kısmını örtüyle kapatırsak o estetik güzellik nasıl azalacaksa liseli kızımızda güzelliğini daha fazla ortaya çıkarıyor.**
Ahlâki yozlaşmayı gözler önüne seren, aslında çevresine uyan zavallı kızdır.
giydiği simsiyah külotlu çorabın altından bacaklarını görebilen erkeklerin seyir zevki için çalışıyormuş. nasıl bir zekanız, nasıl bir kafa yapınız var ben anlamadım ki. bacakları bile görünmüyo lan neyinden tahrik oluyorsun. bacakları görünse, altına çorap giymese, anlarım da bu ne amk ya?
bacaklarına güvenen kızdır. ailesi upuzun bi etek almıştır uzun etek malumunuz cidden kötü görünüyor dozunda katlamayla kaşarlığa bulaşmadan güzel görünüm sağlanabilir.
komik duruma düşmesi muhtemel kızdır. eteği hiçbir zaman düz durmayacağından sürekli düzeltmesi gerekmektedir.
herşeyden önce ergendir. 2 sene sonra yaptığının salakça bir şey olduğunu anlayacaktır.
her gün müdür yardımcısından bir ton laf da yese bunları umursamayıp yine bildiğini okuyan azimli kızdır.
yüzü güzel olmayan ve başka şekilde dikkat çekmeye çalışan acınası kızdır.
Kivirdiginin disardan anlasilmayacagini zannedecek kadar salaktir.yazik lan.
ezik insandır. eğer ailesinden baskı gördüğü için bunu yapıyorsa karşılarına çıkıp mert bir şekilde ben kısa etek giymeyi seviyorum arkadaş demelidir. şark kurnazlığı yapmaktadır. hayatı boyunca ağlar bu tip kızlar.
bunu yaparken kuralları çiğnediğini hisseden kızdır. böyle yaparak aykırılığını göstermeye çalışır.
özentidir. kendi yaşlarında ki kızların yapması üzerine kendini eksik hissediyordur, pardon fazla. ve kıvırıyordur eteğini.
yaşıtlarına göre çok daha kısa boylu kız olabilir. vardı böyle tanıdığım.
ailesi okumaya göndermiştir. Eteği namaz eteği kadar vardır,boy olarak. O ise farklı çıkarlar için okuyordur ve katlar...
belli olandır. katlamanın da bir sınırı vardır. bir kat bilemedin iki kat katlarsın anlarım da. beş kat katlarsan komik görünürsün, niyetini belli edersin.
(bkz: yapma hanım kızım)
(bkz: kaşar)
ergen kızlar.
muhtemelen bakire olmayan kızdır. bakire olmadığı için rahattır bukadar.
dikkat çekmek veya yüzden kaybettim bari frikikten kazanayım düşüncesiyle eteğini yukardan 8 kere çevirmek suretiyle kıvıran ergen kızımızdır. hayır terziyi geçtim makasın icadından haberi de yoktur ki böyle ilkel yöntemlerle uğraşır . bir de bunların amatör olanları vardır ki onlarada burdan kokulu öpücük. bu amatörler de eteği öyle yamuk yumuk kıvırırlar ki sağ taraftan bakılınca rahibe sol taraftan bakılınca nataşa olarak görünürler.
(bkz: mona lisa)
o ilgi çekmeye çalışan kızdır, o liseye sadece etek katlamak için gidilir diye düşünen kızdır, büyük ihtimal eziktir fazla yüklenilmemesi ve rahat bırakılması gerekmektedir.
Ergen olduğunu belli eden bir gençtir . Olgun davranmaya çalışmaz .
sübyancıları besleyen, en az sübyancılar kadar iğrenç ahlaksız, haysiyetsiz, edepsiz ve tehlikeye açık, aile terbiyesi almamış, iğrenç varlıklardır. Bunlara bakan tenezzül edenler kadar da alçak olan kız çocuklarıdır.