bugün

peki vajinismus muhabbetinden sonra gel gel gel guzelim gel hic acimiycak sarkisini soylemeleri hahshj abv ya.
Türkiye neden kalkınmaz? Al işte cevabı, bir tane şovmen ve milyonlarca salak... günlerce boş beleş mevzuların tartışulması...
Dugun fotografi gosterilip bu yanindaki kim dendiginde, o benim erkek arkadasim diyen kadin. Neden gelinlik var o zaman uzerinde diyen esra erol şok.
Reyting uğruna her firsati degerlendiren esra erol icin cok da muhim olmayan meseledir.
3. köprünün ucunu isterken, başka bir şeyin ucuna denk gelecek hanımefendidir.

allah'ım sana geliyorum...
Şu an duygu sömürüsü yapan şahıs.
Özgüveni baya çok olan bir bayan birazda çatlaklık var .
Bence bu kadın ya paralı tutulmuş bir oyunucu yada deli. Ben bugün dinledim spor yapıyormusunuz , ne tür sporlar yapıyorsunuz diye sordu adama. ben şunu anladım ben yanıyom beni çatır çutur spor yaptırcak adam arıyorum dmeye getiridi.
An itibariyle yayında.
Bakalım bi bomba olacak mı**
izleyip prim vermeyln su reyting sarlatanlarına.
Sessiz bir abla.
anladığım kadarı ile arkası yarın olarak lanse ediliyor, ne zaman denk gelsem devamlı olarak kendisi ile ilgili bir şok haberi var hep az sonra. Bunun dışında zekice bir iste yapmış, madem çıktım madem istediğimi alabiliyorum o zaman nişantaşında oturayım diye düşünmüş mantıklı.
Televizyonda her görüşümde sinir olduğum troll. Bir tavırlar, bir tripler. Biraz makul ol, kanaat nedir bil be kadın. Yarın bir gün kriterlerine devrim yaparak hollywood aktörüyle evlenip beverly hills de oturmak isterse hiç şaşırmam.
esra erol nerden buluyor bu tipleri. resmen türkiye kadına karşı antipati ama hala kovulmaması şaşırtıcı.
Ahahaha açın lan açın harika şeylet dönüyor. Biraz enerjim ve kaybedecek şeylerim olmasa katılırdım programa. Türk televizyonları best troll ever'ı tadardı.

Bir kadın. Nişantaşı'ndan biriyle evlenmek istiyir.
Çok aptal bir kadın . Saman altındn su yürütenlerden. ..
amele. bir boka da benzediği yok zaten.
Bu aksam denk geldim.havalar bin besyuz.bana sorulsa cok darda kalmasam almam.
özgüveni tavan yapmış, tabi boş özgüven.
Bu kadın çağın ötesindeyse ben gelecekten geliyorum. Nasıl beyin var sizde olum ya.
Ağzının üstüne üstüne susması için vurulması gereken kadın, o çıkınca televizyonu kapatıyorum.
Yine görmeden talibini hayır diyerek nakovt(umarım doğru yazmışımdır) etmiştir.
serdar ortaç tesettüre girdi sandım.
görsel
ivana sertteki tulum ve siteletto aşkıyla nevruzdaki tarkan aşkı ölümüne yarışır.
adamın ağzına sıçmıştır az önce.