bugün

Allahima kitabına yemek yerken denk geldi ve kadın tarkan a ben gitmez miyim diyor, seyirciler gülüyor, kadın aynı dakikalarda sadece üçüncü köprünün ucunda ve cihangirde oturanlara evlenirim diyor, beni tarkanla yakistirmadiniz mi diyor...

Bunlar rüya mi...ulkecek çok ilginç bir noktadayiz.
(bkz: türkiye'nin gerçekleri)
Trol o kadın.
programın reytingi artsın diye getirtildi büyük ihtimal. Gerçek olamayacak kadar anormal.
Gülmekten geberten kadin. Allahin aslini diyerektan tarkani kastediyor ve onunlaa evlenmek istiyor. Oturmak istedigi semtleride belirlemis cihangir olacakmis , moda olcakmis, bebek olcakmis..Allahim birde dini atmayin ortaya sonra sogutuyorsunuz insani(!)
zuhal topal'ın programı dururken hala esra erol izleyenleri göstermiştir. artık esra'nın modası geçti.
Farkettiyseniz kadın kriterlerinde rizeli talip istiyorum, allahın aslanı olsun dedi.
Atv'nin subliminal mesajları.

ulan bu nedir hem kapalısın, hem tarkan'a sarılmak yemek yapmak istiyorum diyosun.
Bir de hanımefendi 3. Köprünün ayağında evi olan koca arıyomuş. Te allam..

kahkaha attırmıştır.
esra erol'un parali elemani.

oyle degilse muslumanlarin yuz karasi.
tarkan'in fotografina opucukler konduruken gunah degilde, gelen taliplerinle tokalasmak mi gunah?
bu tipler insanlari islamiyetten sogutuyor...
çok cahil insan gördüm fakat bunun kadar cahilini görmedim. iki kelimeyi bir araya getiremiyor.

cahilliğin vesikası bu videoda.

http://www.youtube.com/watch?v=GREDUo9gyZQ
Kesinlikle trol. Ya ruh hastası ya da reyting maymunu. Normalde izdivaç programlarını izlemem, dün denk geldim bu sinir bozucu kadına. 32 yaşına gelmiş fan olmanın sınırlarını zorlayarak tarkan diyor başka bir şey demiyor. Hadi Onu geçtim, Yahu sen hangi hakla hz. Hamza ya yakıştırılmış sıfatı alelade bir insana koyabilirsin? Program dışı edilmesi lazım bu kadının. Ekrana çıkmamalı.
esra erol evlendirme programı yapabilen ender insanlardan. bu kadını programdan çıkarmalı. ççıkınca kurtulamayız tabiki. başka programa gideceğine eminim.
tokatın köyünde oturuyor fakat nişantaşı, etiler, changir'de oturan bir koca istiyor olması ilginç.
köy serserisinin bile almayacağı kızdır. kalkmış neler istiyor.
nişantaşı,moda,iki kez cihangir ve üçüncü köprünün ucunda oturan baylara talip evlenmek isteyen tarkan tipli din öğretmeni isteyen nevruz ablamızı alkışlıyorzuz.

görsel
http://haberseyret.com/vi...-koprunun-ucunu-istiyorum
(bkz: esra erol nevruz)
Nisantaşından talip istiyor ama zengin olması şart değilmiş. Paranın ne önemi var ki dimi cihangirde olur sonucta semte gore evlenicek bağyan.
Kadın daha önce evlenmiş çıktı la..

Evliliğinin devam etmemesinin sebebi kendisinde vajinismus hastalığı olmasıymış. Ve bunu canlı yayında itiraf etti. Ben şok!
8 sene suren evliligi varmis resmi olarak vajinismus olmus o yuzden evliligini saymiyormus.sonra imam nikahi kiymis onda da olmamis hala kizim dedi.Canli yayinda soyledi.birlikte olmadim diye daha once evlenmedim diyor.ailesi de o yuzden bozusmus.yeni talibi gelirken orkestra gel gel acimiycak sarkisini caldi.esra erol da tedavi ettircem seni dedi

Hala hic evlenmedim diyor.Dugun fotografini neden gosteriyorsunuz gerek yoktu diyor.
esra tedavi ettirelim dedi ve talibini cagirdi o an kadinin kadrajindan ciktiktan sonra adaylarin oldugu bolume dogru kafa salllayarak asagılaayici bir hareket yapti.

ey onun bunun kırmasi esra reyting ugruna cikartiyorsun insanlari sonra hareketler.

afedersin ama senin ben karakterini silkim.
izlemiyorum da okuduklarımdan anladığım kadarıyla programa başvurmadan önce zarı tekrar diktirmiştir.
Haydar dumenin 2 seansta cozerim dedigi hastaliktan muzdaripmis,yalniz ilk kez vajinusmus diyince sesci arkadas sesi kesemedi.bu gibi seyler yuzunden canli yayinlar 5-6 saniye sonra ekrana geliyor ama sesci uyudu sanirim.

Ez cumle hic evlenmedim diyerek her gun yalan soylemedektedir.2 kez evlenmis biri 8 sene surmus resmi nikahli digeri imam nikahli.hala belli semtlerde oturan rizeli koca aramaktadir.
Dün ısrarla ben hiç evlenmedim diyordu bugun kıvırmış hatun. Zaten bir bokluk olduğu belliydi güzel kız ama hareketlerinden soğur insan. Evlat olsa sevilmez.
Gecen gün şans eseri tv de gördüğüm
sadece ilahiyat mezunu erkekle görüsebileciğini söylemis esra erol un yeni ajanı.
Tesadüfen izlediğim ruh hastası kadın. Buna yorum yapmaya gerek yok, Allah şifa versin denir ancak..
Yalnız bunun gibi ruh hastaları üzerinden rating yapan sunucu ve programlara sonsuz küfürler hediye ediyorum.