bugün

ipini koparanın, yuvasını yıkıp gelenin ağırlandığı program. bazen birbirini hiç tanımayan insanların iki kelam ettikten sonra kaprislere başlama saçmalığı da bu programda oluyor. adam oraya geliyor kendine uygun bir hatun bakıyor oğlu oradan çıkıyor "babamın her zaman yanındayız" kızı oradan çıkıp "babama güveniyoruz" diyor. sanki adam hayati önem taşıyan bir futbol maçına çıkacak.
"hemşire, öğretmen, memur ne olursan ol gel" yazılı gömleğiyle hatun bulmaya gelen amcaya saatlerce misket oynatıp havale geçirten tv .
genel olarak 50 yaş üstü amcalarımızın ve teyzelerimizin katıldığı dans ağırlıklı izdivaç programı olsa gerek.
Türkiye'nin gerçeği olan yararlı bir program.Bakınız;Türk toplumunda özellikle erkeklerin gerçek anlamda erkekliklerini yaşayamayışları,aile baskısı,toplum baskısı,arkadaş baskısı gibi nedenlerden ötürü kadınlarla iletişimleri sınırlı olduğundan bir ilişkide neler olması hakkında pek bilgileri yoktur. Eğer bu açıdan bakarsak bu program çok yararlıdır. Bu program salak mıdır? Evet salaktır. Ama şunu da yadsımamak gerekir. Bu programın yapımcıları insanları inceliyorlar. Talip olan,talip olunan hakkında bilgiye sahip oluyor. Zaten direk de evlenmedikleri için flört için uygun bir program bence. Eğlenceli mi? Evet eğlenceli.Bir boka yarıyor mu? Hayır belki ama önemsiz bu.
yakında atv ekranlarında başlayacak programdır.
kendisi bekar ve sevgilisi var.

bekar olduğu için:
-evlenenleri görünce ağlayacaktır.

sevgilisi olduğu için:
-evlenemeyenleri görünce ağlayacaktır.
enteresan diyalogların yaşandığı evlendirme programıdır.

- necmi beey karizmatik misiniz ?

+ hayır efendim, ssk dan emekliyim.

(bkz: kulak misafiri olunan yaran diyaloglar)
bugün 24 yaşında bir lezbiyen kadın arayarak kendine evlenmek için bir bayan aradığını söylediği program. umarım okan ve ekibi bunu medya arkasına koyar. bence tam onlara göre bir olay. ayrıca arıyan kadın amsterdam'da bir kere böyle bir evlilik yapmış yine amsterdam'a giderek evleneceğini belirtmiş.taş yağacak taş!

(bkz: homofobik sözlük yazarları)
Star tv'den aldığı parayı beğenmemsi üzerine atvde program sunan ve sarelleyi her kahvaltıda eksik etmeyen sevimli bir evlendirmeci hatun.
filmlere senaryo yazmada yardımcı olan program.
türk televizyon tarihine altın harfler ile geçmiş bana göre ise ülkenin durumunu gözler önüne seren program.
sürekli evlaadı diye konuşan yapmacık kadının programıdır. anneciğin de der bu. samimi ol be kardeşim niye çocuğu diyeceğine uzata uzata evlaadı diyosun?..
her programına şinanarinay narinaynaray olan şarkıyla başlayıp romanların söylediği çınnçıngırdakda çıngırdak gibi iğrenç ve kıro şarkılarla devam eden kişinin programıdır.

(bkz: yetti be) bıkmadın mı?
(bkz: herkes mi esra erol la)
bugün can sıkıntısından açıp izlediğim ve o 26 yaşındaki embesil biri gibi dursa da gözleri çok güzel olan fatih'e talip olmak istediğim program. ama sonra düşündüm şimdi babam görür, beni eve almaz sonra yatacak yer bulamam falan sırf o yüzden aramadım rezillik biryerde. ayrıca bir kız da talip olduğu kişi onu beğenmedi diye ağladı bugün çok maldı. sanki daha ne kadar zamandır tanıyorsun da sevdin o kadar e be kızım. hadi madem çok sevdin niye başka taliplerini de arıyorsun daha 18 lik burcucum.(adı burcuydu galiba ve evet çok da güzel sıçtı). neyse eğer böyle gidersem heralde benim de arayıp talibimi isticeğim program zira can sıkıntısından kaçırmaz oldum son zamanlarda. zaten benim gibiler yüzünden yayında hala bu program. o yüzden de utanıyorum. ben de her entel türk insanı gibi belgesel izlemek istedim olmadı.
oturdum bugün sonuna kadar izledim bu programı. harbi güzel kızlar geliyormuş lan buraya. dedim bunlar normal hayatta nasıl bulamıyorlar evlenecek adam.

kız 19 yaşında daha önce bi evlilik yapmış, sonra nişanlısından ayrılmış falan filan. ohaa dedim. ne ara yaptın bu kadar şeyi. ben 23yaşıma girecem yakında kızın yaptığının 10 da birini bile yapamadım.
o müzikler, o danslar, o konuklar hepsi birbirinden beter. Program desen o zaten yayınlanan en iyi program. E bunları izleyenler var bir de onlara birşey söylemek için artık çok geç.
program açılışında ilk yarım saatte muhakkak apaçi şarkısı eşliğinde dans edilen program. ayrıca şaka maka bu program yaklaşık 4 saat sürmektedir.
gayet güzel faydalı bir evlilik programı.evde kalmışlar,başarısız ilişki yaşayanların katıldığı ve esra erol un sunduğu atv yapımı.
şaka değil Maide'nin yerinde olmak istiyorum şuan! Çılgınlar gibi mutludur eminim. Boşuna değil hayatın ne getireceği belli olmaz derler. Bir haftada nişanlandı biz yıllardır sözlenemedik bile!
amacını hala anlayamadığım bana çok saçma ve gereksiz görünen programdır. özellikle bayan izleyici kitlesine güvenerek devam etmektedir bu program. 40 yaş ve üzeri bayanlar saatlerce oturup kendilerine bir şey kazandırmadığı halde evini çocuğunu ve eşini ihmal edip izlemeye devam ederler. evde yemek mi yok , çocuğun gömleği mi ütülenecek umrunda değildir.sakıncalıdır. evlerinizden sakının.
zavallı, seviyesiz insanların ugrak merkezidir.
akşamları can sıkıntısından izlediğimi sanıp bi süre sonra bağımlısı olduğumu anladığım program. an itibariyle zuhal topalla arasında mekik dokuyorum.
eskiden kızlar ünlü olmak için evden kaçarken, şimdi anladığım kadarıyla ailesine kafası atan kızların evlenmek için kaçtığı program.
gündüz vakti ekranları kerhaneye çeviren program.
güncel Önemli Başlıklar