bugün

iticilik? Esmer erkek? Manyak mısınız acaba? Asıl sarışın erkek iticidir, ne öyle saç sarı sakal sarı çiğ, olmamış gibi. sarışın erkekleri asla ciddiye alamıyorum alamayacağım da.
Diye bir şey yoktur. Elbette zevk meselesi ama şu aralar beğendiğim kişi esmer. Gerçekten çok hoş.
Kedi - ciğer ilişkisi bu başlıkta hat safhaya ulaşmıştır.
Ne itici ne de cekicidir. Klasik turk erkegi. Ozelliksiz.
valla yurt dışında baya değerli bişey. işte hep arz talep dengesi bunlar.
Çarpılırsınız arkadaşlar susun.
bir esmer erkek olarak beni üzüntüden ecdadımı siken, muhtemeldir ki artık uyutmayacak, ruh sağlığımı bozacak akıl dolu önermedir.

not:yazdım yazdım da vallahi eksi vermedim. o kadar acılar içindeyim.
esmer deyince, beyninde keko algısı oluşan kezban beyanıdır.

git, kendini tepiklettirme*!
vardır.

esmer erkek görünce gidip banyo yap diyesim geliyor.

tabii kınamıyorum allah öyle yaratmış ama bu esmer erkeklerin oluşturduğu bir habitat var benden uzak olsun.
doğrudur, esmer erkekler iyi iteler.
kadınlardaki abazalığın yan etkilerinden biridir . Evet esmerim .
does not found.

favorim buğday tenliler olsa bile esmerlerin o kavruk tenlerinde geceler sabah olmayabiliyor.

ölürüm esmer için
sözlük bana düşmandır esmer sevdiğim için hey.
Esmer sevenler için geçerli olmayandır.

Muhtemelen iskandinav diyarı rüyada yazılmış bir tespit. Uyanınca coğrafi gerçek tüm esmerliğiyle kendine getirecektir.
Insanlari ten rengine göre siniflandirarak fasistlik yapan yazarin söyledigi gereksiz seydir. kisisel zaaflar bir insanin iticilik seviyesini belirtmez. (bkz: fuck the police)
boş beyinlilere göre olan iticilik. her renkten güzel ve çirkin insanlar çıkar. insanın iyi veya kötü özelliklerine bakmadan renk ile yargılayanlar ise en itici tiplerdir.

troll besledik ama neyse.