bugün

yahu şaka maka üzüldüm aslında eses bu ülkedeki en iyi taraftara sahip 7-8 kulüpten biri, anadolu futbolunun önemli takımlarından bu takım küme düşerse çok yazık olur harbiden üzülürüm.
daha önce birkaç kez yaşandı. sıkıntı olmaz.
(bkz: es es kümeye)
O değil Erciyes birinci ligden düşecek lan. Ne oluyor lan size?
Tarık camdal alper potuk gibi isimleri şişirme fiyatlara satıp cimrilik edip adam gibi oyuncu almadılar paralarını artık 2.ligde harcarlar.
Hani bazı takımlar vardırya, büyük iddiaları yoktur ligde.Ama onlar büyük bir uyumu tamamlayan ayrıntılardır.işte Eskişehirspor da o takımlardan birisidir.Süper ligin demirbaşıdır bir nevi.Bu gidişle küme düşmesi yüksek ihtimal gözüküyor.Ne diyelim...Özleyeceğiz seni Es-es
Eskişehirspor yerine keşke trabzonspor düşse. Üzüldüm.
O kadar da stat yaptılar yazık oldu.
Es es düşsün, Ankaragücüm çıksın, Göztepe karşıyaka durduğu yerde dursun seneye ptt liginde yansın geceler.
bir bursasporlu olarak delikanlı gibi söylüyorum beni üzecektir.
hele başakşehir,osmanlıspor gibi gereksizler ligde kafaya oynarken...
dayan komşu, diren komşu!
bu sene düşmese seneye yine düşecek. çünkü yönetim kafa hep aynı.
(bkz: vur kaç)
Çok üzüldüğüm bir gerçek. Sktler klübün anasını.
bir konyalı olarak üzüldüğüm olaydır. lige renk katan bir şehirdi, seneye de statları açılıyordu yazık oldu.
Eskişehir yerine galatasaray küme düşseydi.
Bir konyalı olarak keşke böyle olmasaydı diyorum, es-es ligin tadı tuzuydu keşke düşmeseydi.
öyle bi mahvettiler ki takımı. bu sezon için ggwp denecek sanırım kendilerine. püskevitler :(
kasımpaşa, osmanlı, başakşehir gibi gereksiz takımlar ligdeyken üzmüştür. umarım seneye geri gelirler.
sezon sonunda bu olay gerçekleşecektir ve eskişehirsporun küme düşmesinden ben çok büyük bir keyif yaşayacağım. böyle vandal bir grup taraftara sahip olan şehir akıllanır 1. ligde.

1. lig de umarım gittiğiniz deplasmanlarda akıllı olursunuz! koltuk kırmak, stad yakmakta nedir ulan müstehak size.
gekas'ı gönderdikten sonra netleşen durumdu.
iyi olmuş.
Beter olsunlar bolulular olarak ptt de bekliyoruz.
Üzüntü verici bir durum.

Arkadaşlarla konuşurken hep diyordum. Süper ligde oynayan tüm şehirler ak parti belediyesinde. Hatta büyükşehir olan illerinde 2den fazla var. Karşılık olarak: "ama abi eskişehirspor?." diyorlardi. Şimdi onu da düşürüyorlar. Yazık olur düşerse.
ooooh iyi olmuş dediğim mükemmel olay. oynayamayanın hakkı yok ligi kirletmeye.
yazık oldu takıma. konyasporlu olarak acınız acımızdır.
Neredeyse kesinlesmistir.