bugün

Eskişehir'de sabah erken saatlerinde 21 yaşındaki Ö.Ç kendisinden 21 yaş büyük olan sevgilisi M.Y tarafından dayak yedi.

al sana olgun erkek. babanız yaşındaki erkeklerle ne bok işiniz var ?

kızı yaşındaki sevgilisine şiddet uygulayan şerefsiz ama olgun erkek. al tanım.
1- kızın o...pu olduğunu nereden biliyorsun
2- o şerefsiz adamın hiç mi suçu yok.

kadın dövenler dünyanın en şerefsiz adamlarıdır, gücü ancak kadınlara yeter bu adilerin git bir iki diklen kolunu tut bük bak bakalım aynı tepkiyi de sana verebilecek mi.
ya her kendinden yaşça büyük olan sevgili kadını dövmez ki ne bu şakşakçılık ben anlamadım.benim kuzen var iş adamı ile evli yemin ediyorum adam dünyaya milyon yılda bir gelen bir canlı.yani böyle klonlama olsa aynından bi dane de kendime alırdım sözlük. normalde yaş farklarına hiç sıcak bakmam ama bunların ilişkisinden sonra diyorum ki olsun da varsın 15 yaş fark olsun.

(bkz: adamlık yaşta olmuyor işte).
içeriğini tam olarak bilmediğimiz videodur.

belki de adam kadının sürekli peşinde olan biri, veya kocası.

bilemedim şimdi.

her halükarda orospu çocuğu pezevenk bir adamın kadına şiddeti.
Kızı yaşındaki karıyı beceriyor bi de dövüyor. Çok yüzsüz bu insanoğlu.

Bu arada, Küçücük telefonu öyle sarsarak çekim yapabilmek için kalın bir aletin üstünde zıplıyor olmak lazım (tecrübe konuşuyor demeyeceksiniz de mi.*) Şaka bi yana başım döndü len izlerken.
kadına şiddetin bahanesi olacağını, bazı kadınların dayak yemesinin normal olduğu kabul eden bir takım orospu çocuklarının pek hoşuna gitmiş görüntülerdir.

orospusunu dövmüşmüş, hakmışmış...

ulan it, 21 yaşında kız babası yaşında adamla oluyor diye laf ediyorsun da kızı yaşında kızla takılan herife diyecek lafın yok mu?

o kızların neden aile baskısından şehirlere göçüp bu tarz ilişkiler yaşıyor farkında mısın?

erkek ne yaparsa hakkıdır deyip kızlara yüklene yüklene arada kalmış bir nesil yaratıldı, üstelik olayın aslı astarını bilmeden ''kesin veriyordur yaa'' diye ahkam kesmek neyin nesi?

şimdi sokakta bir genç kızı araca yaslayıp sözde ''erkeklik'' gücünü gösteren götveren karakola alınsa nasıl süt dökmüş kuzu olacak, komiserim işte bi anlık şey ehe ehe diye nasıl yavşaklık yapacak ama kızın yanında erkek değil mi? sinirlenmiş dövmüş.

şiddete prim veren herkes bu sorunun sorumlusudur. özgecan da sizin gibilerin yüzünden katledildi, münevver de. ahlakı sadece kadın endeksli görüp erkeğe ne yaparsa haktır diyen ibneler yüzünden olduğumuz yerde sürünüyoruz.
başlığı açan sik kırığı kesin sevgilisinden istedi o da vermedi gelmiş acısını bu olaydan çıkartıyor.

(bkz: gülme komşuna gelir başına)
bu denli küfürlü entryler yazanlardan pek bi farkı olmayan erkek insanıdır.
alkışlanması gereken adamdır. en doğrusunu yapmıştır o karıya. o bunu hak ediyor.
ellerine sağlık denmesi gereken tokmakçıdır. hay maşallah.
(bkz: caps or didnt happen)
halk kahramanıdır. heykeli dikilmelidir. helal olsun döverek öldürmeliydin ama onu.
heykeli eskişehire dikilmesi gereken tokmakçıdır. evet.
takdir edilen bir tokmakçıdır.
kahraman tokmakçıdır. eline sağlık diyorum kendisine. evet.
Hayri yeter olum tutmuyo işte bırak.
yeni yıldada hatırlanacak tokmakçıdır. yeni yılda kendisine başarılar.
Siktir len yavsak! Zaten hep erkek suçlu amk! Babası yaşındaki insanla ne işi var? Yaşıtı erkek mi kalmadı siktigim memleketinde!!!
adamın dibidir. kendisine sevgi ve saygılarımı sunuyorum. evet.
(bkz: smack my bitch up)
adanada ki olayı görünce yine akıllara gelen adam. eline sağlık. evet.
unutulmamış kral.
6 yıl sonra doğukana bir şey mi yaptı acaba diye düşündürdü.
herkes aradaki yaş farkını eleştirmiş.
bu da kendi akranı olan sevgilisi tarafından öldürülen bir genç kızın haberi.
demek ki yaşla alakalı bir durum değil. saplantılı, hastalıklı insanların yol açtığı kötülükler bunlar.

https://www.haber48.com.t...malari-ortaya-h33246.html