bugün

son 5 yıldır gerçekten çok istiyorum. Şu sıralar daha bi fazla sarıyor içimi, nişanlısı yanında değilse güzel olabilecek olandır. Dünya küçüktür sözünü kanıtla bana
ne kadar eski olsa da insan göz göze gelmemeye çalışıyor.
Genellikle karşılaşmak istemem. Zor zamanımda yanımda olmayan kimse iyi zamanda yanımda gözükmesin. Hayat prensibim.
Yaptıklarına karşılık onu içtenlikle karşıladım, dertleştim bana dönmek istiyordu artık çok geç olduğunu gösterdim . Mutluyum .
Yüzümü çevirip fark etmemiş gibi yapacağım durumdur.

Ben onun peşinde aylarca koştuktan duygularımı söyledikten sonra, bana arkadaş kalalım böylesi bizim için daha iyi diyen birisidir bu zat.

Sonrasında ne mi oldu? O bu lafı dedikten birkaç ay sonra benim yeni bir sevgilim olmuştu. Bu da arkadaşlara hep beni sormaya başlamış, içten içe aşık olmuş. Sürekli görüşmek istiyordu. Ben de bu durumun bir daha konuşulmamasını ve sevgilime ihanet edemeyeceğimi söyledim.

Aradan yıllar geçti. Hala beni seviyormuş. Bir gün gördüm yolda, bana bakıyordu, ben de kafamı çevirip uzaklaştım.

Pişman olacağı şeyi yapmadan önce insan düşünmeli. Acımasız olduğumu düşünmüyorum ama ilk kez bu kadar aşık olduğun birinin sana zamanında bir pislikmişsin gibi davranması çok koydu sanırım.
kendisi dünyanın diğer ucuna kaçtığı için karşılaşamıyorum.
altımda siyah taytım ve ugg botlarım, iki elimde de market poşetleri, yağmurlu bir günde hızlı adımlarla eve yetişmeye çalışırken yaşadığım durumdur. poşetlerden birinin elimden kaymasıyla birlikte içindeki elmaların yola dağılması bir olmuştur.
iki yabancı gibiyiz.
iç burkan bir durumdur. sen başka bir hayata gitmişsindir o başka. yanınızda başkaları. oysa hiç böyle hayal edilmemişti. nabız yükselir.ateş çıkar.el ayak dolaşır. bir suçluluk bir pişmanlık. bazan da eski yaşananlar bir anda hızlı bir şekilde akıldan geçer.kalp te ince bir sızı olur.merhaba bile diyemezsin.gözler konuşur. ve herkes kendi hayatına gider.
iple çektiğimdir.

inşallah muhatap olur ve ben de "siktir git lan şurdan" derim. ulan içimin yağları erir yeminle.
karşılaşmadaki iletişim, ayrılma şeklinin getirdikleridir.
Ben ne ara kerhaneye geldim dedirten durumdur. Evet.
dün karsılastım adliyedeydi bosanmak icin gelmis durusmaya kucagında ufak bi kız cocugu vardı
konustum mu tabiki konusmadım yüzüne bile bakmadım gelip gecerken mübasir cagırırken ögrendim bunlarıda
üzüldüm mü
tabiki üzülmedim beter olsun beni sırf tipim degisti diye terkeden birine ölse su bile vermem.
(bkz: Kafa selamı) verilip geçilecek hadisedir.
Benim midemi bulandırıyor , gerçekten.
korktuğum şeylerden biri.

üstelik genelde en paspal ve çirkin halinizle denk gelirsiniz. karşınızdaki kişi size ezici bakışlar atar falan. sürünüyorsunuz sanar muhtemelen tipten kaynaklı. halbuki siz ondan sonra çook yol katetmişsinizdir ama o an onu gösterebilecek bir fırsatınız yoktur.

kaybettiğin kadına dön de bir bak demek hayalimdi ama hiç iyi olduğum bir ana denk gelemediler.
başıma geldiğinde ben bu tipe nasıl bakmışım dedirtmiş durumdur. işte arkadaşlar memelerin önemi, insanı kör ediyor, tipine odaklanamıyorsunuz.
Eski sevgilim ile şans eseri aynı muhitte oturunca ister istemez karşılaşıyoruz.

Yavşak yavşak gülmesi ve seslenmesi haricinde sorun yok.
Aynı stajdayım,yeri geliyor her gün görüyorum.
boşandı gözümden yaşlar sel gibi,
ayrıldığımızı o da anladı, yıkılmış bir halde bakıp yüzüme benimle birlikte o da ağladı,
seni sorduğuna inan pişmandı - cengiz baba.
biriyle kadıköy' de karşılaştık yanında yeni sevgilisi vardı, ben de arkadaşlarımla oturuyordum bir mekanda. yanımdan geçtiler hasiktir diyip arkadaşlara kaş göz yaptım. etkilenmedim ama karşılaşmak rahatsız etmişti.
biriyle de aynı ortamdayım sık sık karşılaşıyoruz ne yazık ki. genel olarak benim için rahatsız edici bir durum, hayatımdan çıkarmışım ve sürekli ordan burdan çıkmaları rahatsız ediyor.
fakat biri var ki ayrılalı 5 yıl oluyor, 5 yıldır hiç görmedim. görsem muhtemelen gözlerim dolar, elim ayağım titrer ve kalbime bir ağrı saplanır, onu kaldıramam işte.
Telefon çıkarılıp görmemiş numarası yapılır hiç şaşmaz. Lan bu kadar da salak yerine koymayın kimseyi evet. Ben karşılaşırsam köşeye çeker nude ister bırakırım. Girişimci ruhlu olmak bunu gerektirir.
Pandeminin verdiği kasvetli dönemde kendinize olan saygınızı bile yitirmiş online okul-iş dönemi yüzünden kendinize vakit ayıramayacak hale gelmiş hayata olan sevginizi yitirmiş bir halde ve pantolonları hayatınızdan çıkarmış eşofmanınızla kaygılar içinde hava alayım diye dışarda yürürken o pespaye halinizle hala unutmakta güçlük çektiğiniz o insanla karşılaşmışsınızdır. Zaten bu karşılaşma sizi yeterince parçalamamış gibi bir de o halle sizi görüp acıdığını düşünmeye başlarsınız..
velhasıl kelam bizi sevecek olanlar eşofmanımızla sevsin diyerek duygularınızı bastırır online işinize geri dönersiniz.
Geçenlerde başıma gelmişti, içimden dünya harbiden de çok küçükmüş dedim göz göze geldiğimizde. O an sadece sabahattin ali’nin sözleri geldi,

Unuttum diyemem, fakat üzerimde bir tesiri kalmamış.
can sıkabilir ama yaşamadım hiç, God bless yaşatmasın.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar