bugün

içinden tonlarda beddua ve küfür geçirip bir yandanda kıskançlık seviyesini diplerde yaşadığınız durumdur. Berbat bir olay.
(bkz: o hikayedeki mal benim)
şaka bir tarafa hiç görmedim ama çift olarak görüldüğüm çok olmuştur. çok yazık tabi eski sevgili için. keşke olmasaydı, öyle sarmaş dolaş görmeseydi falan diyorsun da... yapacak bir şey yok diyorsun sonra.
(bkz: yapacak bir şey yok)
skimde olmayacak birlikteliktir.
Bize ne ki. Biz istemişiz eski olmuş. meraba der geÇerim.
misafir perfer bir toplumuz biz geleni agırlarız gideni ugurlarız ,,
gidenin gitmesine izin verildikten sonra isterse 25 kızla gessin çokta tın.
ay ben gülerim dedirtecek tesadüf.
Off beni paramparca edecek durumdur. Tabiki cok sevdigim unutamadigim biri icin oyle olacaktir.

Iki günlük hikayelerin kahramanlarini bir sure gecince yuzlerini bile hatirlamam zaten.

Ama dedigim gibi ustune camasir suyu icilir.
Bugün yaşadığım saçma olay. Yemek yiyorlardı.
olması muhtemel bir durumdur, şaşırmak veya tepki vermek yersiz. hayat işte. hem tam tersi de olabilir.
Evet görülmüştür. O anı hâlâ hatırlarım. Nasıl anlatsam böyle aynı anda elin ayağın boşaldığını, kafandan aşağı kaynar suların döküldüğünü, kalbine bir ok saplandığını, titremeye başladığını ama yürümek zorunda olduğunu ve görmemiş numarası yapmak zorunda olduğunu düşün. Evet çok sevilmiştir.
Gördüm be onu da gördüm. 19 ay oldu ayrılalı ben hayatıma kimseyi almadım daha doğrusu alamadım. Öpüşürken de gördüm, başbaşa şarap eşliğinde yemeklerinde de gördüm, el ele de gördüm. 2 senelik ilişkide beni soktuğu ciddi yoldan son anda dalga geçer gibi dönen sevdiğim adamı böylede gördüm. En sonunda terk ettim büyüdüğüm şehri hatta ülkeyi. Zaman bu ya döner dolaşır ha umurumda da değil. Ama bazı şeyler hak edilmez. Nalet olası tesadüflerdir.
Üzmez, siker. Ağlatmaz, kanırtır.
Kızın benden güzel olmadığını görünce "o zaten böylelerine layıktı" diye düşünmeme sebep olan durum.
"Oo manitu yapmışız." gevşekliği yapma isteği getirten durum.
eski sevgiliyi hala unutamamışsam iyiki görmüşümde bende ona göre yoluma bakarım dediğim durum. Unutmak üzerindeki ilk adımım olur, unuturumda.
Unutmaya başlamanın ilk ayağı. Biraz sancılı bir süreç oluyor ama kimse vazgeçilmez değil öyle değil mi?
0:00 1:08
eski sevgiliyi aynı yıl 8 farklı yeni sevgilisiyle gördüm, benden sonra açıldı kızın ufku heralde, ya da hiçbiri benim tadımı vermedi o tadı arıyor olabilir, zira ilklerini benle yaşadı.
zor bir durum.
Artık stalklamayı bıraktığım için görmüyorum. Stalk pişmanlıktır.
başıma gelmeyen hede gelse belki üzerdi .
burukluğa yol açar genelde.
acı verir.
sizin yanınızda da kendi sevgiliniz varsa usulca geçip gider o an. ha rahat olmaz hoş olmaz ama koymaz da. yani adı üstünde eski. önemli olan şuan yanında olanla mutlu olmak
Cook eskiyse hic bir sey hissettirmez ama daha yeni ayrilmissaniz yani benim icin 8 9 ay bile yeni. Cunku cok seviyordum ve birden bitmisti.

Bir gece dedik icelim arkadaslarla. Bana dediler bak eski sevgilinde gelecek ve yaninda senden once ciktigi kiz var barismislar. Ben tabi yook yea hehe nolacak gelsinler falan triplerindeyim. Neyse gittik oturduk bunlar benim yanimda oturuyorlar. yemin ederim gerisini hatirlamiyorum. Eve falan gelmisim sabaha kadar kustum. Hic bir sey icmememe ragmen. Hani zehirlenmis gibi kustum. Butun gun icimde kusacak bir gram su kalmadi ama hala kusmaya calisiyordum sonra eve hemsire falan geldi igne yaptilar uyumus kalmisim ertesi gun uyandim.

Cidden seviyorsaniz uzulmemde deseniz bir sekilde cikiyor acisi.
Gormemeye calisin. Sirf yikilmadim ayaktayim demek icin kimseye bir sey kanitlamaya calismayin.