Çöküntü ve hüzün hissiyatından kaçış yoludur..

?
intihar, kesin unutursun. bitkisel hayat da olabilir.
ciddi manada komik gelebilir ama: counter strike.
(bkz: yeni sevgili)

net.
yalnız kalmamaya, oyalanacak bir şeyler bulmaya özen göstermektir. özellikle de kafayı oyalayacak şeyler.
(bkz: çivi çiviyi söker)
bunu arkadaşlarla toplanmış içerken ( ben kola içiyordum )bir arkadaşım önermişti diyalog şudur;
-1. arkadaş : ''olum unutamıyorum kızı''
-2. arkadaş : ''kızı sıçarken düşün usta''
olay 3. arkadaş ve benim bütün içtiklerimizi çıkarmamızla sonuçlandı.
hatırlamamaktır.
evlenmek.
eski sevgiliyi hatırlatan herşeyin ortadan kaldırılması.
soğumanın tek yolu sevgilini tuvalette hayal etmektir. biraz iğrenç olabilir ama işe yaramaktadır.
hiç birşey. kendiliğinden unutuyorsun bir süre sonra. takmayın yani.
sevgiliye unutmak değil de, yokluğuna alışmak vardır. can yakar ama bir süre sonra * vücut alışır. sıcak suya girdiğinde yanmak gibidir biraz zaten alışmak eski sevgilinin yokluğuna, önce yanarsın, biraz daha yanarsın sonra vücudun alışır.
acının birgün biteceğini ve bunun kendini öldürmeyeceğini bilmek ve inanmaktır.
beyine format atmak makat denilen bölgeden sokulan microsoft xp cdsi ile yapılan işlemdir. Eski hayattan kalmasını istediklerinizi yerel dis d ye atarsınız geri kalan herşey sıfırlanır. not:denedin mi diye sorcaksınız. yok denemedim sizde denemeyin .
unutamayacağını bilip kabul etmek ve bununla yaşamak. zamanla unutuyosun.
sözlük yada online oyun gibi zaman öldüren birşey bulmak. çok işe yarıyor gerçekten. birkaç gün bilgisayar bağımlılığı yaşanır ama sürekli eskiyi düşünüp üzülmekten iyidir.
boş lafa gerek yok; zamana bırakmaktır.
şehri terkedip çoluk çocuğa karışmak.

not: kimse eski sevgilisini unutamaz. unutmanın bir yolu yok elbette ama lakin ki öyle değildir. unutmasanız da acı çekmezsiniz bir zaman sonra.
yeni sevgili yapmaktır ancak o hızla zaten kaçıyor olduğunuz donanımda başka biriyle fingirdemek derdinize kalıcı bir çözüm getirmeyebilir. en iyisi bilgisayar oyunlarıdır. diyet doritos peynirli de çıkartılırsa, taze bekarlar bunu da atlatacaktır.
http://www.google.com.tr/...qcGofR4QT38-Un&zoom=1
geçiyor zamanla geçiyor, amaa arada bir akla geliyor gelen gideni aratır hesabı. buruk bir tebessümle hatırlanır.
üzüm yiyip sakız çiğnemek.
üzüm yimek.
tabi ki yeni birini bulmaktır.