(bkz: o benim eskimeyen sevgilim)
O benim eski sevgilim bile değil, o benim hiçbir şeyim.
hiçbir etki yaratmayacak eylem.
Birbirinizden nefret ederek ayrıldıysanız ağız burun girişme ihtimalinin yüksek olduğu hadise.
içinizden sövebileceğiniz andır.
hasret gidermektir a dostlar.
bunun daha enteresanı başka biriyle yaşadığı aşkı izlemektir.
Böyle kalbe bir pıçak saplantısı, ardından ben sap daha mutluyum düşüncesidir.
eğer üzdüyse geçmişte, çok etkilemez ama mutlu edip te bir şekilde bittiyse iç acıtır.
En azindan bir selam verilebilmeli. Selam veremeyecek kadar kötü ayrilmamali kimse,hayatinda iz birakan insani düşman bilmemeli.
Ayrildiktan yaklasik bir ay sonra karsilasmistik icim ciz etti. Kisa bir muhabbet naber napiyorsun gibisinden. Sonra o yoluna ben yoluma.
ayrılış şeklime bağlıdır. ama her hafta her hafta gidipte karşılıklı oturup içtikten sonra evine kadar da bırakmam yani.
Sanki ishal olmuş gibi hissetmek mümkün.
Bugün en boktanı başıma geldi.sabah yogun bir bas ağrısı ile uyandım kahve yaparken sigaranın bittiğini gördüm dün tutan iddaa kuponunuda alıp şort ve tişörtle assagiya indim el yüz kaymis bir şekilde.caddeye adım atmamla birlikte bu gerizekaliyi gördüm.
Özlenendir.O masmavi gözlerini son bir kez daha görsem ne güzel olur.
yaşanılacak ne varsa yaşandı ve bitti.

onsuz geçen her gün sonrasında aklımdan geçen en mantıklı düşünce bu oluyordu.

nitekimde böyle, her zaman böyle.. Bunun normali böyle, yani böyle olmalı.

fakat bir sabah, onu görünce tekrar henüz her şey bitmemiş diyerek

korkuyla yutkunduğum oldu.

Sen..

En güzel anların katili.. Gözüme bir kere göründüğü zaman

beni makul süre sancılar içerisinde bırakan hastalık gibi.

Bu böyle yıllar bittikçe belirli aralıklarla tekrara gelecekse eğer

beni yavaş yavaş öldürecek şeyin ne olduğunu bilmiyorum.

seni görünce sanki göğüs kafesime bir öküz oturuyor.

nefes alamıyorum..
Bugün başıma gelen durumdur. Eski günleri akla getirir, duygulandırır. Daha da güzelleşmiş olması da farklı bir ayrıntıdır. Şu an kendimi sorguya çekmeme ve ne yapıyorum ben dememe sebep olmuştur.
Hiç istemediğim bir şey. Oda beni görsün istemem. Ben kendi yolum da mutluyum.
Aslında bir görsem her şey netleşicek ama görmek isteyip göremiyorum. Eğer görürsem onun için neler hissettiğimi anlicam ama göremiyorum. Görsem de bizim icin hiçnir şey olmicak. Kendi yolunu çizdi. Sanırım görmemeliyim.
imkansız ötesi bir şey.
Çünkü öyle biri yok*.
dünyanın sanıldığından da küçük olduğunun en belirgin kanıtıdır.
Bir kez bile yaşamadığım durum. Sanırım ayrılık sonrası çok farklı dünyalara savruluyoruz ya da çok ayrı dünyalardaydık ama haberimiz yoktu.
Allah yaşatmasın. Adı yere gelesice.
15 sene sonra gördüm kahve içtik.. ilginçti..
ESKi BALDIZI GÖRMEKTEN iYiDiR.

MECBURi EDiT: BALDIZ NEFRETi > ESKi SEVGiLi NEFRETi . BAŞKA SEBEP YOK, BALDIZ FANTEZiSi HiÇ YOK YANLIŞ ANLAŞILMIŞ .
ıssız adamın son sahnesi gibi hissettirir.