bugün

eski sevgilisi büyük ihtimal çapkın ve tabiri caizse piç erkektir. yeni sevgilisini ise evlenilecek erkek olarak gördüğü için nazlanıyordur. eski sevgilisiyle neler yapmıştır neler...
Hanım koş koş! Yeni bir kelime türemiş, Sevgilisiye...? *
Edit: düzeltilmiş bir başlık gibisi yok.
Bakiredir.
artik ciddi bir ilişki vakti geldiğini düşünen kiz.
Eskiden CHP ye oy verirken artık akp ye verir.
ibrahim tatlises was here.

(bkz: gelme biye)
(bkz: küstüm siye)
(bkz: sevgilisiye)

hakli kizdir, ben olsam ben de vermezdim.
Eski sevgilisiyle büyük aşk yaşayıp terkedilmiş evliliğe gidememiş hatunun hayatındaki yeni erkeğe gelince akıllanıp namuslu ayağına yatıp ilk geceye kadar bişey yaşamamasıdır yiyen andavallarda namuslu kız buldum diye övünür Bunlar evlendikten sonrada namus kasmak için hödük gibi yatar yatakta ben bilmem hesabı.
Aklı-kalbi eskisinde kalmış kızdır.
cok iyi yapan kizdir.

tabi eskimesin, yipranmasin.
çünkü zamanla verilir öyle pat diye değil. bi öğrenemediniz şunu yaa.
bu düşüncedekiler her sevgilisinin kendine vermesini isteyip karılarını özel sipariş gibi bakire isterler. iğrenç insanlar...
hiçbirine vermeseydi kızı. vermek şart mı, izmirli kızlar için aranan bir özellik mi bilemiyorum.
ayrımcı, adaletsiz ve karaktersiz bir kızdır. şeref ve haya yoksunudur.
Yenisini vermeye değer bulmuyordur ömürlük düşünüyordur lan nası olsa bunla ömür geçecek ne Vericem diyordur.
Çünkü zamanında yemiş bir halt. Yenisine de bakireyim diye yutturacak. Yenisi de şöyle düşünecek. Ulan bana vermediğine göre eskisine de vermemiştir.
Pisman olmusturda yeni sevgilinin ellere var da bize yok mi demesine verecek cevabi kalmamistir.
Önüne gelenle yatmayı marifet sanan geri zekalı erkek modellerine karın ağrısı olmuştur.

Vermek ne ayrıca? Mallığınızı komik mi buluyorsunuz?
Sadece itici ve öküzsünüz. Sizin tabirinizle bu kafada olduğunuz sürece kimse size "vermeyecek". Geçmiş olsun. *