bugün

(bkz: fotoğraf) nitekim arasındaki farkları zevkle anlatmakla yükümlüyüm. Danışmak, hoştur. Denemek lazım.
yeni bir sevgili edinememiş olan bünyenin geçici sorunudur.yenisini bulunca silersiniz.
aradan 6 yıl geçti, 2 senelik ilişkinin fotoğraflarını yakamıyorum. Onca beden, onca kadın geçti ama yine de silinmiyo..
hangisi daha kötü diye düşündürür, silememek mi yoksa silmek mi? akışına bırakmak, geçmişi de kabul edip hepsini bilip, görüp hatırlayarak mı yaşamak yoksa bir şeyleri zorla unutmaya çalışıp debelenmek, pişmanlıkları görmeye tahammülsüz olmak mı?
anılara saygıdır.
gün gelir öyle bir silinir ki dediğim durumdur.
aslında kişinin geçmişini silmek istememesinden ileri gelmektedir, herşeyi yaktın sildin sonrası ? sonrası ne mal gibi yaş gelmiş 30'a ben naptım lan geçmişte kimler geldi kimler geçti diye düşünüpte mazide bakacak bir kare bulamayarak ağız dolusu sövmenize sebep olacak bir eylemi hiç yapmamaktır.
aslında insanın aradığı eski sevgiliye ait bir kareden ziyade geçmişini yad edecek hatıraların elinin altında bulunmasıdır.
onlara her bakışınızda yüzünüzde ufak bir gülümseme oluşuyorsa, gönlünüzün el vermediği durumdur. Her fotoğrafta 'aaaaa burda şöyle şöyle yapıyorduk, şurdaydık yazdı kıştı' diye sizi hatıralara döndüren çoğu zaman yüzünüze buruk bir gülümseme yerleştiren durum.
o resimlerde bir zaman diliminin yasanmisligi vardir. silinerek bazi sonuclar degistirilemeyecegi icin silinmesi gereksizdir. hatira olarak saklanmaya devam edilmelidir.
oğlum aklını kullan kendine eziyet etmedir.
Sevdiğin birinin resimlerini hele beraber çekilmiş ise yakmak veya silmek yürek cesaret ve vicdan ister.
hdd de klasör var kanka arşiv yapıyorum güzelleri söz öbeği.
belli bir süre sonra geçecek eylemdir. bir sinir anı yetebilir. bir şey kalır ama mutlaka. kişiyi aklından silmeden tamamını yok edemezsin.
geçmişi silmeden gelecek beklentisine de girememektir... kısaca hatadır.
"Ehe şaşı gibi çıkmış sanki, ileride dalga geçmek için kullanırım yahu." bu olayın anahtar cümlesidir.
sevgilinin hala eskimediğini gösterir. takıntıdır efenim başka bir şey değil.
canım yaa kıyamam etkisi yaratmaya devam ettiğini gösterir. tehlikelidir. öneri olarak: ctrl+shift+delete
Unutamadığındandır.
devam eden aşkın kanıtıdır.
Henüz eskimemiş olmasından kaynaklıdır.
Zamanı gelecek, eskiyecek ve lönk diye sileceksin.
Bu kural değişmez.
Eski sevgilimin son mesajına göre kendisinin yapamadigidir.
sünepeliğin ve yavşaklığın son kalesidir.
gidin başka duvar dibinde çorap kokulu pesimistliğinizi ve sümüklü romantizminizi yaşayın lütfen.

(bkz: çorap kokulu pesimizm)