bugün

Hımmm tabi. Yıllar sonra gelip bunu söyleyecek götümü açarım suratına. En kötü caps yollarım.

Bırakın bu fakir edebiyatını.

Yüzsüz bir eski sevgilinin beyanatı. Allah düşürmesin.
Enteresandır. Bende de var bu tipten bir tane. Yalnız ben kendim demiştim git evlen biriyle istemiyorum diye. Borçları bitsin boşanıcakmış kendisi. Sallayın gitsin, ciddiye alınmayacak kişiliklerdir.
"hamileyim, çocuğuma bir isim öner" diye mesaj atması kadar kötü değildir. Bi de bunu beni Fake hesaptan işletmeye çalışarak yaptı amk. Nerde manyak var beni buluyordu o zamanlar.
Niye evlendin o halde mal kadın denesidir. Evlendikten sora aklın kalbin bende kalacaksa neden ona evet dedin. Adamın güvenini yıkarsınız
karaktersiz olduğunu gösterir.
adilikten başka bir şey değildir. başka yerlere çekmeye gerek yok.
Eski sevgilinin bayağı göt biri olduğunu gösteren durum.

Eşine yazık lan.
(bkz: uff snne be yrrm)
(bkz: uff bnane be slk)
(bkz: allah şifa versin)
iş olsun diye evlendiyse o adamla unutamaması gayet normaldir
evliyim hala seni seviyorum,aşığım, unutamıyorum diyenleri ve hatta buluşanları mevcuttur. bi arkaaaş anlattı ordan biliyorum.
-evliyim ama kalbim sende.
+hadi ya
-tanıştırayım kocam hamdi.
kapının açık olduğuna dalalettir.
aşık ama hayat koşulları gereği evlenmek zorunda kalmış sevgilidir.
eski sevgili,
kadın ise; kocasının erken boşaltığına veya bamyagillerden olduğuna delalettir.
erkek ise; karısı hamiledir.
iki yüzü ve iki kalbi olduğuna delalettir.
midesizlik, karaktersizlik, ahlaksızlık göstergesi.
sizinle bir kez daha sevişmek istiyordur.
bugünkü doktorlar dizisinde bir benzeri olmuş olan olaydır. (bkz: severek izliyoruz abi)
bahsi geçen kevaşe kucağındaki çocuğa eğer kalbinde olduğunu iddia ettiği kişinin adını koymadıysa işte o zaman tam bir kevaşedir ve uzak durulması gereklidir.eğer "bak çocuğumun adını da süleyman koydum"(yani kalbindeki kişinin adı) derse işte o zaman bir iç çekilebilir ve "gel bi eski günlerin hatrına masa altı yap o zaman" denilebilir.

(bkz: elim sende)
(bkz: em ama yutma hanım kızım)
(bkz: bu sefer başka güzel orospu)

haluk bilginer'in masumiyet filmindeki tiradı çağrıştı nedensizce.
götünün kaşındığına delalettir.
klasiklerdendir.

(bkz: bedenim başkasının olabilir ama ruhum asla)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar