bugün

Hatırlamıyorum.
Adı üstünde eski.
iyi ki yok öyle biri dedirten

Ben arkadaşlığımı bitirdiğim insanları görünce bile ayar oluyorum, yer yer suratlarını dağıtasım geliyor. Öyle bir olguya sahip olsam elim ayağım titrer, kesin mevzu çıkar.

Rabbim sana bin şükür, kısmetim böyle devam etsin inşallah u teâlâ.
bende olmayan durum 1 tane olacak onlada izdivaç yapacağım inşallah.
Uzunca bir aranın ardından sevdiğim kadın karşıdan geliyordu. Gülümsedi. Yıllardır içimde büyüyen koca boşluk bir anda dolmuştu. Ben ne yapacağımı bilemeyip gülümsedim. Ayağa kalktım. Elimi nereye koyacağımı bilemediğimden ceplerime koydum. Bir cebimde 2 lira 30 kuruşum bir cebimde de annemin yolda yerim diye cebime koyduğu kuruyemişten kalan sarı leblebilerim vardı. Eğer bu şanslı bir adamın hikayesi olsaydı az sonra farklı satırlar okuyabilirdiniz. Ama bu benim hikayemdi. Uzunca bir aranın ardından ilk defa gördüğüm kadın, dokunmaya kıyamadığım saçlarını az önce kestirdiğini söyledi. “Çok güzel olmuşsun” diyemedim yanlış anlar diye. Zaten beni hep yanlış anlamıştı. “Sıhhatler olsun” dedim. Yeni kestirdiği saçlarını rüzgarda savurup yine gitti. Ve ben cebinde 2 lira 30 kuruşu ile bir kere daha sevdiği kadının arkasından bakakalan bir adamdım.

http://mbsadam.blogspot.c...-bir-aranin-ardindan.html
yıllardır unutamadığım.

dokunsalar ağlayacağım. bu duyguyu yaklaşık iki yıldır defalarca yaşadım, ilk zamanlar geçecek diyordum bitecek bu günler ama nafile. zaman her şeyin ilacıdır derler ya, doğruluğunu sorguluyorum. tam iki yıl önce bu zamanlar oysa ne kadar mutluydum, umutluydum; evleneceğim kadınla mutlu bir ilişkimiz vardı. hani on gün ayrı kalmıştım da sabah saat 5'te evine vardığımda nasıl öpmüştüm, kokusunu nasıl içime çekmiştim, doyamıyordum. ah o günler, geçmiş günler... soğuk kış gecelerinde içkili halde nasıl da şefkatle sarardın, gittiğinden beri öyle huzurlu uyuyamadım. lanet olsun, hayatta belki bir kere hissediyorsun o duyguyu, ama imkansızlıklar yolları ayırınca yapabilecek hiçbir şey kalmıyor insanın, çok güçsüzüm dokunsalar ağlayacağım...

bütün bunları muhattabı olan kişiye yazarak bencillik etmek istemiyorum, öyle çok sevdim seni kadın senden geriye bir ceset kaldı daha fazlası değil.
Taslarca dökülen suya, sifona rağmen gitmeyen bok gibidir.
bitmiş ilişkinin eskide kalmış sevgilisi.

it kopuk adamlardan hoşlanmamdan dolayı, eli ayağı düzgün beyefendi olan eski sevgililerimin ahlarını aldım ve şimdi evrenin bana ne tür cezalar vereceğini merak ediyorum.

hepinizden çok özür dilerim ama fazla efendiydiniz ne yapayım? lol.
lanet bir şeydir.
terkedildiysen nefret edersin artik ondan. Terkettiysen zaten hatirlamassin o sevgiliyi. Hatta adini bile unutursun, belkide yolda karsilasmis olsan tanimassin bile. Giden gittigi yerde kalir, önemli olan burda sizin onun yaninda kalmamaniz dir.
Eski olan bir şeyden bahsetmenin amacı ne olabilir? Gereksiz olandır.
Eskide kalmış hayatında artık yok.
hala aşık olduğum. onun için hala mimoza çiçeğim şarkısını bağıra bağıra söylerim bazen.
Ne halt yerse yesindir. Benden uzak allaha yakin.
Zamansız biten double ıce tea gibidir. içerken ferahlatır bitince üzer.
gerçek sevgiliyse, hala gönülde.
bir tek kötü söz söyleyemediğim.

o kadar mükemmel ayrıldı işte.

sadece sevmiyorum artık dedi. ne benden sonra biri ile çıktı ne kötü göndermeli mesajlar attı sosyal ortama.

sustu.

gerçekten ona saygım sonsuz. bu davranışı beni bir kez daha etkiledi. ama çoktan gitmişti kendisi.
Eskidir, eskide kalması önemlidir. Hayatımıza devam etmemiz gerekli.
seviliyordu aslında varlığı falan güZeldi.
Bunu okuyosa bilsin ki çok iyiyim çok huzurlu be rahat bir yaşam sürüyorum. Hiç bir derdim yok hiç bir sıkıntım yok. Çünkü senden sonra kimseyle iletişim kuramaz oldum ve yapayalnız şekilde yaşıyorum.
arkadaş olmaz, kalınamaz.
Ya ben bu kariyi ozluyorum, ozluyorum ama gel benim ol seklinde ozlemiyorum, zaten dunyalar tatlisimin daha cicegi burnunda duysa beni siker neyse o baska simdi. Ama bayadir ozluyorum ha. niye ozluyorum, 7*24 beraberdik, her yere izini birakmis aklima geliyor, hic konusmuyo benle, varligi cok yer kapliyodu falandi filandi. Gecen zil zurnayken aklima gelince aha dedim dur ariyorum. Buyuk hata biliyorum ama kafa rahat. Ne oldu tabi, ebesinin ami oldu. Sen beni ne hakla ozluyosun falan deyince hay dedim icimden dalagini sikeyim ya. senin deee, hatiranin daaa kapat amk kapat. Ama ne diyecem, ulan yasi 25e yaklasan cogu sevgilim beni aradi bikac fire haric. Su aradi, bu yazdi, berikinden kargo gelmis dedikce artik evlenilecek erkeksin aga bunlar tescil belgelerin diye tassak gecildi. ulan birine de nerden ciktin, ne hakkin var demedim, duygum somuruldu yine de kirip kusturmedim. insan gibi konustum vedalastim. Hepsinin amina koymak istiyorum burdan. Canlari isteyince ben geldiiiim vüeeeeee bak tokmagin degmedigi yer kalmadi ama davul da patlamadi hep aklimdaydin ehuee bilmemne sebeklikler, biz ozleyip arayinca aauuuuuu. Hagi yuz kere vuruyor, bi sey yooook, biz bi kerahahsksjsks.mantigina soktuklarim ya. Hepinizi seviyorum.
içim dışıma çıktı, gerçekten o olabilecek biri var mı diye. kaç ay geçti hala aklım o zatı şahanede. yeter kendimden tiksindim artık.
Olmayandır. Kaç para ulan bi eski sevgili?
En mükemmelinin o olduğunu sandığın , aslında salağın teki olduğunu anca yokluğuna alışınca anladığın insandır. Yinede unutulmayacaktır.
Ah etmek demeyelim de ilahi adalet diyelim.
Belki benim yaşadığım üzüntü,acı;döktüğüm gözyaşları eksilmeyecek. Belki hicbir yararı yok bunun bana. Olsun. Bir kalbi yakıp başka bir kalple mutlu olunamayacağını bir kez daha görmüş olduk.

En yakın arkadaşıma uzun süredir atmak istediğim mesajı bugün atmış oldum.
"Kanka ayrılmışlar."