bugün

nefretle biten ilişkinin sonunda bu yeni sevgilinin isminin aynı olması sakıncalıdır, mümkünse ismiyle hitap edilmemelidir. aşkım de bitanem de, ismini söyleme tiksinebiliten olabilir.
eski sevgiliyle yaşanılanları sürekli hatırlatacak durumdur.
eğer bu ortak isim satılmış falan ise pek hayra alamet bi durum değildir.

(bkz: çocuğun adını reserve koymak)
yeni sevgiliye hitap ederken ismini karıştırma ihtimalini sıfıra indireceğinden şiddetle tavsiye edilir.
yeni sevgiliye alışkanlıktan ötürü eski sevgilinin ismiyle hitap edilmesi durumunda işe yarayabilir.

for example:
-şaziye şu bardağı uzatabilir misin? (içses: asskktr ne dedim lan ben)
-al aşkım.
-sağol canım benim. (içses:ulan dört ayağımın üstüne düştüm)
bi sendromdan kurtaran şeydir insanı. çekinmeden seslenirsiniz, mis gibi.
kaderi aynı olacağına, ismi aynı olsun.
Benzeyen sadece ismi olduğu sürece hiç bir sıkıntı yoktur.Malüm ismler sadece 1 adet değildir.
(bkz: işte bunlar hep seks değil)
osmanlı sultanları gibi 1. elif 2. elif, 3. ayşe 4. ayşe sıfatlarıyla ayrıma neden olan hadise.
eski sevgilinin iade ettiği hediyeler kendisine takdim edilebileceği gibi ciddi anlamda tasarruf sağlanabilir.
(bkz: söz yüzüğü)
insan daha ne ister gel ayşe git ayşe yabancılık çekmez insan bazen eskiyi düşündüğü için insanlar yeniye odaklanamıyor.
eski sevgiliyle yeni sevgilinin ad ve soyadının aynı olması kadar tuhaf değildir. tuhaf bi' tesadüftür.
kişi lehine bir durumdur. olası alışkanlıklardan kaynaklanan yanlış hitapların önüne geçer.
dövmeniz varsa çifte sevinç yaşatır. belli bir süre dövmeyi saklarsınız sonra gösterip "senin için aşkom" dersiniz. 10 points goes to yavşak!
Eski sevgiliyi unutmak zorlaşacaktır.
fazladan hitpoint bir de bi' sözlükte yazarsan falan..
hem iyi hem kötüdür.
allahtan şu ana kadar sevgili isimlerinde aynı isim olmadı ama yakınlık veya telaffuzları yakın oldu diyebilirim. allahtan yanlış isimle hitap etmedim.
Birine ismi ve soyismiyle hitap edeceğime ismi tutturdum ama soyismi eski sevgilimin soyismini söyledim.

3 ay başıma kakmıştı.