1. 1.
    futbolun futbol olduğu zamanlar.
    5 ... oscar wilde gay degildi
  2. 2.
    Geleni gideni yenen, avrupada birçok kupada rekoru elinde bulunduran takımın efsane kadrolarıdır.

Şimdi ise onları gelen giden yeniyor.
    1 ... neflodi
  3. 3.
    yeğenim 98 doğumlu. futbolla da epey ilgili bir çocuk. milan efsane bir takımdır dediğimde ne diyon aq der gibi bakıyor suratıma. yani bende 45 değilim, 28im. bahsettiğim tarihler öncesi değil. bir zamanlar avrupayı sallayan dinamo kiev ajax falan zamanları değil yani. milan'ın dünyayı salladığı dönemler 2010 lara doğru sona erdi. çok eski bir efsane değil ama ona rağmen yeni nesil tarafından bilinmiyor olması çok acı onu demeye çalışıyorum.

gattuso-shevchenkho-kaka-seedorf-pirlo-nesta-dida-cafu-maldini gibi isimlerden oluşan kadro milan efsanesinin son halkasıydı belki de. bu kadro dağıldıktan sonra toparlayamadılar zaten. bu sezonun başında biraz direnç gösterdiler liderlik için ama yine tutunamadılar. üzülüyorum böyle efsane bir futbol devi sürünüyor resmen. umarım eski günlere dönerler.

şampiyonlar ligini en çok kazanan (7 kez) ikinci takım he bu takım bu arada.

ed: 98li arkadaşlar direk kendi üzerlerine alınmasınlar. ben 98 ve sonrası doğan nesil için genelleme yaptım. illa ki vardır bilen esaslı gençler. onlara selam olsun.
    4 ... mike ehrmantraut
  4. 4.
    efenim 98 liyim biliyorum pes 6 da az oynamamıştım.ve şimdiki futbola baktığımda o zamanki zevki alamıyorum.belki de o yüzden futbola ilgim yok artık
    ... oscar wilde gay degildi