bugün

insanların evlerinin tam bir nostalji çöplüğü olmasına sebep olan, üzerinde nice anıların yaşandığı, duyguların paylaşıldığı, anlamı olan eski eşyaları bir türlü atmayı becerememektir. sonuç: geçmişle, anılarla, dolu bir ev.
içinde bi yerle vedalaşamayan insanın kendine ve hatıralarına olan özeni.
sahip olduğum psikolojik hastalık. Onları attığım zaman, ihanet etmişim gibi geliyor. "ya nasıl olurda ben bunu dışarıya,soğuk sokakalara atarım" gibi hislere kapılıyor insan.
en asil duygunun insanının davranışıdır.,
aslında tamamen bağlanmanın ve duygusallığın getirdiği bir şey. bu bazı insanlarda takıntı boyutundadır.
misal ben. bir mcdonalds çilekli shake bardağını yolda içip, otobüste elden bırakmayıp, eve gelince de "şu vitrinin üzerine koyayım orada dursun" gibi duygulara kapılmaya başlıyorum. en ufak bir şey çizdiğim kağıtları annemin şerrinden, ölümüne koruyorum.

yerde gördüğüm herhangi bir şey veya yolda yürürken aklıma gelip de yapmadığım bir atraksyon, aklımı yiyip bitiriyor. maksimum 5 adım sonra geri dönüp olması gerekeni olması gerektiği yerde yapıyorum, topluyorum, bir köşeye atıyorum. bazı şeyleri olması gereken yerde yapmamanın hayatımı büyük ölçüde etkileyeceği gibi bir fikrim vardı hep. sürekli hayal dünyamda bir şeyler geliştirdim bunun üzerine. şimdi paralel evrenler vesaire benden büyük ve benden ciddi insanların tartıştığı şeyler olduğunu bir bir öğrendim. başıma çok sık geldi bu gibi şeyler. ayrıca truman show'un dünya genelinde bir çok gizli ortağından biriyim. *
en güzel örneği elif şafak - bit palas tır derim.
madam teyze, eşyaların önemini yüzümüzde bir tebessümle bırakıp gider kitapta...
sonunda evin çöp eve dönüp zabıta zoruyla atılmasına neden olacak psikolojik vaziyettir.
insan Telefon Defterini Temize Çekerken Bazı isimleri Eski Defterinde Bırakır
küçük iskender
genellikle yaşlılarda görülen ve evi hareket edilmez bir hale getiren durumdur.
genellikle yaşlılarda görülen ve evi hareket edilmez bir hale getiren durumdur.
kıyıldığında tam bir ferahlık duygusu veren eylemdir. internet üzerinden her boku download etme yetisine sahipken eskiden kalma 600 teyp kasedini atarken yaşadığım buruk sevinçtir. 15 torba falan dolduğunu görünce sevinçten coşmamı sağlamış eylemdir. atınız efendim atınız.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.