bugün

Sanırım kendisi uyuşturucu bağımlısı ve daha fazla dayanamadi,şimdi herkes anlamıştır herhalde kollarına taktiği şeylerin nedenini.
bedboys bedboys vaçimanabuvaçinabuvervatyu şhrakkk gümmm başım götümden çıktı..
Sakat bir adama beter olsun demiştir. Bu nasıl insan lan.

Feneri zerre kadar sevmem ama serhata yapılan bu hakarete bende kızdım.

Eser sen ne mal bir adamsın lan.

Derdini s...yim diyenler olacak elbet. Belirtmek istedim sadece. Evet.
Açlık krizinden dolayı yarışmayı bıraktı? He he tamam. Uyuşturucu olmadığı için nasıl triplere girdiğini herkes kaç kere gördü..
"Kırdın beni gaddemit kırdın."
--spoiler--
-eser west: serhat'ı dövebilirdim. fakat acun abime saygısızlık etmek istemedim. serhat'a kinim kalmadı artık. -
--spoiler--
ulan adam 25 sene spor yapmış biri.
senin gibi protein tozuyla güçlenmiş biri değil.
dövüş sporu bilmiyorsun, çok uzun boylu değilsin.
peki bu özgüveni neye borçlusun ?
nasıl serhat'ı döveceğinden bu kadar eminsin ?
(bkz: yaman şakacısın delikanlı)

http://www.gazetevatan.co...y-vardi--1040319-magazin/
erdi'ye bile sempati duyabilirim ama bunun gibi vicdansızlara asla.
galatasaraylıyım ama serhat'tan dayak yese üzülmem.
ki dayağı gram sevmem.
Her hangi bir madde müptelası olup olmadığını merak ettiğim kişi.

Adam normal değil. Tepkileride normal değil. Vücut olarakta salonda şişirmiş tozla ilaçla falan. Görüntü 10 numara ama parkurlarda kendinden yaşlı kişilerin gerisinde kalıyor atışları iyi olduğu için kotarıyor.

Hele şu yük taşıdıkları yarışmada adam o cüsse ile 130 kg ile yıkıldı. Yaşlı ve ondan daha zayıf ünlülerde fatih başka biriyle yarışırken 160kg yu zorladı. Tarık mengüç 120 kg furkan 140 kg takım arkadaşı tuğçe 110kg tasıdı.
ülkemizde ünlü olmayı beceren boş beleş biri daha.
dün gece serhat'tan az daha zopa yiyecek olan garip yarışmacı.
Sakatlanan bir insana beter olsun, iyi oldu diyecek kadar Karaktersiz bir insan.. etme bulma dünyası beybişi şimdi de sana iyi oldu defolup gittin rahat bir nefes aldık.. yes.
Atomu parçalarken denk gelip gördüğüm müptezel.

Bariz kollanıyor adam. ingilizce küfür ediyor, milleti tahrik ediyor, kendi takımında bile adam ben kulis yaptım isimlerin hepsini ben belirledim diyor. Ama adamı uyaran yok. Olum bide diyor ki şunu tutmasalar nolur. Lan hırt sen salonda supplementlerle tozlarla şişirdin vücudu o atıp tuttuğun adam milli takım seviyesinde dünya kupası görmüş eski profesyonel futbolcu. Adamın hayatının minimum 20 yılı neredeyse her gün çift idmanla geçmiş. Adamı cayır cayır siker. Öyle nusret hareketi ile para alıp yaptığın b4l hareketi ile olmuyor.

Bir de hala var amk "yaaa survivor mu izliyonuz gidin kitap okuyun yaaa yazık valla" diyen tipler. Aga sen oku amk sen tematik takıl eee o da yok bari kafa ütüleme.
Cansel listen to me. Get back over here sözleriyle tanıdığım şahsiyettir kendisi.
Ben ekran başında bu kadar sevindiysem adadakilerde nasıl bi bayram havası vardır tahmin edemiyorum.

insan dışı hareketler sergileyen bir zat. Seneye hangi yarışmada boy gosteriyon anlatsana biraz?

Ay laf sokmak için bed boys diye nick alıp gelirmiş ne gülerim.
(bkz: eser west kim amk)