bugün

Erkeklerin ağlaması kadınlarınkine benzemez, kadın her şeye zamanında ağlar. Erkek öyle her yerde bırakamaz gözyaşı pınarlarını. içine atar, susar, sonra der, şimdi yeri değil, biri görür der, ama bir kere canı iyice yandı mı, bu takat tükendi mi, bu ne bir bebeğin gözyaşlarına ne de kadının her daim yaşadığı sığ duygusallığa benzer.

Öyledir çünkü erkek ağlayacaksa vardır sebebi ve haklıdır da. başladı mı bir iki şeye değil hep içe atmaktan olsa gerek bir çok şeye birden ağlar. Öyle hemende bitmez eğer yalnız ağlıyorsa; Gözyaşları kanayan bir yaraya benzer erkeğin, akar ama rahatlık vermez. Çünkü darbe almıştır evet, tam oradan vurulmuştur. Çaresizliğin ve artık zayıf düşmüşlüğün resmidir. iç parçalar o an gözlerinin hali kimseye görsün istemez.

Erkektir sonuçta düştüğü yerde kalamamak, kalmak zorundadır. Hayat bu kadar duygusallığa yer vermez onun için, Çıkar o bir an saklandığı kuytudan ve yoluna devam eder.
Sessiz sedasız olur. Kimse görmez. Bu yüzdendir ki "erkekler ağlamaz" denir. Erkek ağladığında annesinin bile onu o halde görmesine tahammül edemez. Yaslanacak bir omuz derdini anlatacak bir dost aramaz. Oturur bir kuytuya sessiz sessiz ağlar ve kendi içinde sorunlarla dertleşir.
--spoiler--
Eğer bir kız ağlıyorsa sevmiştir.
Ama ağlayan erkekse, kimse o kızı daha fazla sevemez.
--spoiler--
içimi yakan durum. ben onu sevmeye kıyamadım. kim nasıl onu ağlatmaya cesaret eder?
erkek adam ağlamaz, balkona çıkıp bi sigara yakar.
bir facebook iletisini hatırlatır.

--spoiler--
erkekler ağlamaz. çıkar balkonda bir sigara içer. -balkon'da
--spoiler--
bazısı ağlayamaz, yüzünü döker gider.
(bkz: giderim)
(bkz: ahmet kaya)
yapılan araştırmalara göre erkeklerin kadınlardan daha duygusal olduğuna varıldığı düşünülürse yadsınamayacak durum.
''Erkekler ağlamaz'' diye büyütülen, hayatın gerçeği gibi kabul edilen varsayımın tam zıttı durum. Aslında erkek adam ağlar. Gerçekten üzgün olabilir, duygularını rahatça açığa vurabildiğine işarettir ağlaması. Kadınların ağlamaya bahane bulması olağandır yalnızca, onların canı ağlamak da isteyebilir. Erkekler için bu geçerli değildir. Yani ağlamak iyidir, ağlayın adamlar.
bir erkeği ağlatmak kolay değildir. Fakat ağlıyorsa çok sevmiştir. Sizin için ağlayan erkeği bırakmayın. Çünkü kimse sizi ondan daha mutlu edemez.
alışkanlık edinmiş bir erkek değilse,
hayatınızda bir kere gördüyseniz can yakar.
çoğu kişi tarafından umursanmaksızın yapılmasına rağmen, benim hâlâ bir erkeğin ağlaması 8.2 şiddetinden daha fazla hasar veren bir eylemdir diye düşünmekten kendimi alamadığım durum.
ne güzel şey.
kesinlikle yılmaz morgül gibi olmamalıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=xJi7ZrYcFU4
çok sevmiş, onurlu, gururlu; fakat ayrılığı kaldıramamış erkektir. siz siz olun ağlarsanız da sizi ağlatan kızın karşısında ağlamayın. hiçbir şeyi değiştiremediğiniz gibi bir de karşı tarafın egosunu daha da tatmin edersiniz. biz de ağladık zamanında birkaç kişi için oradan biliyorum. kızlar kendileri için ağlayan erkeklerden çok, kendilerini ağlatabilecek erkekleri tercih ediyorlar. ben onun günlük içtiği su kadar gözyaşı döktüm de ne oldu. türk erkekleri ayıdır, öküzdür derler sorarlarsa. he diyip geçin.
yüreği ağlasın yeterli.
kolayca akmaz bir erkeğin gözyaşları; ama eğer erkek ağlıyorsa, asla olmaz gözyaşları.
ayıp etmiş erkektir.
ağlayan erkek sempatikliği diye bir şey var.
şarkılara konu olmuştur.
terkeden kadına karşı yapılmışsa, kadının geri döneceği varsa da o ihtimali ortadan kaldıracak aksiyondur.mal mısınız olm? o dakikadan sonra o kadın seni erkek diye yanında taşır mı?

ağlayacaksanız da gizli gizli ağlayın.
erkek ağlamaz tabusu yüzünden zor gerçekleşen eylemdir.

benim en büyük hayallerimden biridir çocukken yaşadığım, unutamadığım olayları hatırlayıp ileride olacak karıma sarılıp hüngür hüngür ağlayıp içimi dökmek. erkek ağlamaz diyenlerin allah belasını versin içimize atmaktan saç kalmıyor kalan da beyazlıyor zaten.
ota boka ağlamazsa,ağlamayı abazanlık malzemesi yapmazsa olabilir.bunda sakıncalı bir şey yoktur.
erkekliğinden bir şey eksiltmez yüceltir, olgunlaştırır.

içinde biriken duygularını, hislerini, söyleyemediklerini, çekincelerini ve daha nice şeyi göz yaşları ile dışa vurur.
Benim gibi 20 yaşinda dimdizlak kel kalmişsa bazen ağlar.