erkekler, kadınlara göre daha saf varlıklardır. bir erkek sevgilisini aldatırsa kadın bunu çok rahat bir şekilde anlar ama kadın aldatırsa erkek her zaman anlamayabilir. tabi bizim gibi playboylar için durum böyle değildir. karıştırmazsak sevinirim.

erkekleri elde tutma yolu, kendine bağlama yolu genellikle gizliliğin ifşa edilmemesiyle mümkündür. lütfen dikkat ediniz; her zaman arada sır bulunmalı. eğer erkek sevgilisini çözerse artık ilişki sıkıcı bir hal alır.
'' ben senden gizli bir şey yapmadım bir şey saklamadım'' bu ne talihsiz bir sözdür! kadın her zaman esrarengiz olmalı. keşfedilmeyi bekleyen yanları her daim bulunmalı. bu cinsellik olur, ailesel sır olur, kişilikle alakalı saklı şeyler olur farketmez ama muhakkak erkeğin kafası daima karışık olmalı.
zaten türk erkekleri veri toplamadan, bilinçsiz bir şekilde açılır hoşlandığı kişiye. bu yüzden ilişkiyi ayakta tutmak asıl kadının görevidir.

''yuvayı dişi kuş yapar'' atasözlerimize dahi yansımıştır bu toplumsal bilinç. lütfen söylediklerime kulak verin.
kendini, erkeğin avucunun içinde hissettirmemek. her an terk edecek gibi davranmak.
* * *
daima kıvırması yeterlidir.
yanında iki dakikada bir konuşma alışkanlığınızdan vazgeçin. faydalı olacaktır.
(bkz: ip)
çok konuşmayın, çok bunaltmayın, iyi yemek ve iyi seks yapın.
kadın erkeğin yanında baskın olmayacak.adam sanacak ki ben harikayım, bu kadın dünya yansa beni bırakmaz , ben onun için tekim , ben ondan daha zekiyim , daha kültürlüyüm. Tabi bütün bunların yanından onda eksik olan şeyleri tamamlamak lazım. Ama işin sırrı bu eksikliklerin farkında olduğunu çaktırmamak.O yok ben bunu beceremem dese bile kadın erkeğe hep inanacak.işte o zaman o adam ömür boyu o kadını arayacak!
"her an gidebilirim" mesajını beynine beynine işlemektir. "sevsem bile en ufak bir hatanda seni terk edebilirim.", "benim senin dışında da bir hayatım var." gibi mesajlarla da desteklemek gerekir. genelleme yapma yaraftarı değilim fakat gördüğüm neredeyse bütün erkeklerde bunu gözlemledim. kaçınız, kovalanınız.
Cinselliğin de ilişkinin bir parçası olduğunu kabul edin ve bu duruma mantıklı yaklaşın. Kendinizden emin olun ve her zaman ne istediginizi bilin.
(bkz: domuz bagi)
(bkz: gemici dugumu).
sağlam bir iplik alınır. bir ucu kendi bileğimize diğer ucu erkeğin bileğine bağlanır. erkek uzaklaşmaya çalıştıkça ip çekilerek canının yanmasına sebeb olunur. bir süre sonra erkek uzaklaşmaya çalıştıkca canının yandığını öğrenmiş olur. bir süre sonra ipi çözseniz bile artık o size bağlıdır. hiç bir yere gidemeyecektir.
erkeğe köpek muamelesi yapan hatunların çıkmaz sokaktan başka bir yere varmayacağı yollardır...
güzel ve zeki olun yeter kızlar.
ilgisiz erkek yoktur, başkalarıyla ilgilenen erkek vardır. yani size bağlı değilse başka birine bağlıdır * zorlamayın derim.
erkeği kendine bağlama yolu yoktur. erkek seviyorsa, sizinle mutluysa dogal olarak kendiliğinden bağlanacaktır zaten ki bu en sağlıklısı.
lezbiyen olun. bu tip angutca dertleriniz olmaz.

(bkz: hayvan bağlıyor sanki it oğlu it)
böyle bi çabaya girmeyin nüfusun kalabalık olduğunu unutmayın.
klasik türk kızının erkeği mal yerine koyup elinde oynatma arayışları içinde zavallı bir şekilde aradığı yöntemlerdir. Bunlara kafa yoran kızlara gülüyorum yok her an terk edecekmiş gibi davranın falan ne lan bu meksika dizisi mi çekiyorsunuz gerçek aşkta var mı böyle şeyler? iki kişi birbirini seviyorsa böyle saçma salak oyunlara gerek yok zaten. Bunları düşünen kız resmen şunu diyor:"ben malım, beceriksizim zaten ilişkimiz düzgün bir ilişki değil onun beni sevdiğinden emin de değilim sadece oynuyoruz işte."
görmemiş ve cahil bir erkek bulun.
ingiliz sicimi, köpek ağızlığı, kamçı vb. malzemeler kullanın. *
erkeksi ve çocuksu duyguları bir arada barındırarak sevgilisini hayatının en özel yerine koyan erkeklere, aciz kadınların ego tatmini için yaptıkları denklemlerdir bunlar. başarılılar bunu da inkar edemeyiz. her an gidecekmiş gibi davranmak gerçekten bir erkeği karşısındakine bağlar. çünkü her an düşünür gider mi, ne yapabilirim diye. ama bu erkeğe zarar verdiği kadar, sevgi gibi insanlığın temel bir duygusunu ego tatminine dönüştüren kadının insanlıktan çıktığının göstergesidir.

her an gidecekmiş gibi davranmak yerine, onu anlamak daha insani bir yöntemdir. bir erkek onu anlayan bir kadını kaybetmek istemez. yanında mutlu olduğunu hissettiren, onu hayatının en özel yerine koyan bir kadını kaybetmek istemez. bazen kendisine hesap veren, bazen kendisine çocuk gibi davranan bir kadın, bir dost, bir sevgili bırakılmaz. bu köpek bağlamaktan daha samimi bir bağdır. tabii eğer siz de köpek değilseniz. şu entry' lere bakınca sevgilimin kıymetini daha iyi anladım, gerçekten çok şanslıyım. işte böyle bağlarsınız bir erkeği.
freud misali göster ama elletme metodu.
Kıssa:
Bir adamın çirkin mi çirkin, evde kalmış bir kızı varmış. En sonunda kızı bir körle evlendirmiş. Aylar sonra şehire ünlü bir doktor gelerek körleri gördürmeye başlamış. Adama, ” damadını doktora götürsene” demişler. Adam cevap vermiş: Korkarım ki gözleri açılır da kızımı boşar.
Hisse: her güzelden daha güzel, her gençten daha genci çıkacaktır. Kadınlar arası rekabet kızışmıştır. Erkeği kendine bağlamanın yolu, erkeğin körlüğünden veya allahın kalbine vereceği merhamet ve sevgiden geçmektedir.
ilgi, sevgi, sadakat, güven, aşk, kısacası sahte olmayan tüm duygular. ha birde azıcıkta göze hitap ettirecek bakım.
sadece değer verin, yalan söylemeyin ve asla aldatmayın. * *