bugün

erkeği kendine bağlamanın yolları

erkekler, kadınlara göre daha saf varlıklardır. bir erkek sevgilisini aldatırsa kadın bunu çok rahat bir şekilde anlar ama kadın aldatırsa erkek her zaman anlamayabilir. tabi bizim gibi playboylar için durum böyle değildir. karıştırmazsak sevinirim.

erkekleri elde tutma yolu, kendine bağlama yolu genellikle gizliliğin ifşa edilmemesiyle mümkündür. lütfen dikkat ediniz; her zaman arada sır bulunmalı. eğer erkek sevgilisini çözerse artık ilişki sıkıcı bir hal alır.
'' ben senden gizli bir şey yapmadım bir şey saklamadım'' bu ne talihsiz bir sözdür! kadın her zaman esrarengiz olmalı. keşfedilmeyi bekleyen yanları her daim bulunmalı. bu cinsellik olur, ailesel sır olur, kişilikle alakalı saklı şeyler olur farketmez ama muhakkak erkeğin kafası daima karışık olmalı.
zaten türk erkekleri veri toplamadan, bilinçsiz bir şekilde açılır hoşlandığı kişiye. bu yüzden ilişkiyi ayakta tutmak asıl kadının görevidir.

''yuvayı dişi kuş yapar'' atasözlerimize dahi yansımıştır bu toplumsal bilinç. lütfen söylediklerime kulak verin.