bugün

Anadolu'da hala bu tür beklentilerde olanlar var sanırım.
O niyetle yazmadım demiş, peki hangi niyetle yazdınn be şerefsiz!
Kimin önce öleceğini kimse bilemez. Belki de o asker koca senin maaşını yer de havanı alırsın ve planların güme gider.
Paragöz kadınlardan uzak durun.
(bkz: çok şükür bugün de paraya taptık)
Orospuluk nasıl olur diyorsanız bakın görün.
ben böyle midesizlik ahlaksızlık kepazelik ne gördüm ne de duydum. erken ölür dediği kişi de kızının hayat arkadaşı, eşi olacak kişi üstelik özel harekat polisi. böyle düşünenler varsa umarım bir an önce dünya üzeriden yok olurlar. kağıt parçasına bu kadar değer vermek... ucuz insanlar sizi. al o paraya bi tarafına tık belki çok mutlu eder seni. insanın biraz şerefi haysiyeti onuru olur değil mi ? bunu üç kuruş paraya satıyorsan diyecek söz yok zaten.
Asalak bile canlı bedeninden faydalanırken bu tipler ondan da aşağılık.
sabah sabah görüp de sinirlerimin tepeme fırladığı olay. ulan aptallar siz yatağınızda rahat rahat uyuyun diye adamlar neler yaşıyor.
gerçek ise;
vicdan yoksunu ibretlik ayıp.
günah.
evlilik yasaklansın. insanlıktan çıkmış millet.
o erkeği de bir ana doğurdu.

bu tür fikir üreten beyin parçalarının soyu tükenmeli. genleri aktarılmamalı.
Vatana ihanettir.şerefsiz kahpeler.Allah sonumuzu hayır etsin.
Eğer o üstteki whatsapp konuşması gerçekse vay halimize.
Asker, polis,yaşlı farketmiyor. insan neden para için evlenir ki?
Gerçekten hastalıklı bir düşünce yapısı.
Nesliniz tükensin e mi!
terbiyesizligin alasıdır. hele birde bunu bir anneden duymak daha büyük bir üzüntü sebebidir. evladını satışa çıkartıyor üstüne birde bu satışta dolandırıcılık yapma peşine düşüyor allah sizi ıslah etsin diyeceğim durum.
Şu sözlükte bile bunu diyecek 50 kiz vardır.
Ülkede izdivac programları vardı et pazariydi. Elektrik alamiyorlardi.
Dizilerinde genç kizlar hep lüks mekanda en yakisiklilarla.

En cahil kiz hakim savcı is adamı koca istiyor.
Para için yapılan evlilikler malum.

Neyin atarini göz boyamasini yapıyor millet anlamıyorum.
Bu iste gerçek.

Ha pardon siz öyle değilsiniz .
Ne kadar aşağılık bir cümle. Allah sizi bildiği gibi yapsın. Çok ağır şeyler yazacaktım da yazmayacağım yine.

"Erken ölür" ne demek ulan? Düdüklü tencere! Sizin zihniyetinize şempanzeler tecavüz etsin. Hadi ben sade bir adamım. Bir asker, polis, vatan hizmeti yapan birisi için bu nasıl kahpe bir kelime ulan. Sizin yatacak yeriniz yok! Aldığınız nefes israf. Para düşünmekten bankamatiğe dönmüşsünüz. Giren çıkan belli değil.

Evlilikten de soğuttunuz zihniyetine sıçtıklarım.
Allah akıl fikir versin. Esprisine bı çok kız duyar bu cümleyi de ciddi ciddi söylememek. Hele ki asker. insanlar ne yaşıyor da bu kadar vicdansizlasiyor ki. Kızının mutluluğunu düşünmek o adamın kızına sahip çıkacağını mutlu edeceğini bilmekten geçer, dul kalıp para yeme hayalinden değil.
muhtemelen fake whatsapp'la yapılmış bir yazışmanın vurucu cümlesidir. aha bende yaptım mesela.

görsel

edit: fake değilmiş, paylaşımı yapan karı kabul etmiş galiba.
Anne olmak için gerekli sıfatları kendisinde bulundurmayan kişi beyanıdır. Sen Anne'sin Anne! Nasıl böyle vicdansız konuşabilirsin. Elbet insanların gözü dönmüş paraya tamah eder olmuşlardır. Anasına bakıp kızını almakta fayda vardır yalnız bu istisnai de olsa ana-kız tavırları değişik olabilir.
Sizin dünyanizi da dünyaliginizi da sikeyim.
Amk faiseleri.
gerçek ise ; kızını pazarlayan bir yaratığın çirkin fikridir. gerçek olması kuvvet ile muhtemeldir zira kanlı canlı kendi gözlerim, kulaklarım ile bunun bir benzeri ile muhatap olmak zorunda kalmıştım yıllar evvel. kızının mutluluğundan ziyade kendisi elden ayaktan düşünce maddi olarak kendisine bakabilecek bir damat istiyordu. hatta bu isteği öylesine büyüktü ki kaç kişinin günahına girdi vebalini aldı bana mısın demedi. allah bunların şerrinden korusun herkesi.
Türk kadını beyni. Hiç aa uuu demeyin hepiniz çevrenizde görmüşsünüzdür bu tiplerden.
Gerçekten var böyle şeyler ve hala hayret edebiliyorsunuz.
fake değilse orospu işidir.
hayatimda duydugum en asagilik cümle.
gercekten böyle bir anne olduguna inanmak istemiyorum.
o kadar kötü ki.
kizin bunu tüm piskinligiyle paylasmasi daha aci.
komiklik yapacagim diye insanlar aklini yitirdi artik.
twitter zaten goy goy ile dönen bir ortam 3 5 rt alirim belki diye suursuzca davranmis.
öyle anne olmaz olsun. kötü kalpli insanlarla doldu tasti güzelim ülke. Öyle ki, anneler bile kötü.
igrencsiniz.
Kokuşmuşluk, çürümüşlük. Midem bulandı gece gece.

Zengin koca aramak bile değil bu. iki kuruş para için ellerini ovuşturarak gencecik bir insanın ölümünü beklemek zalimliğin kaçıncı seviyesi acaba. Bu cümleyi kullanan insanın anne olması durumu daha daha iğrenç bir hâle getiriyor. Kendi evladına yakıştıramadığı bir şeyi nasıl başka bir annenin yavrusuna yakıştırır bir insan? Hiç mi empati yapma yeteneği yok? Yazık çok yazık.

Ağız dolusu küfür etmek istiyorum ama yapamıyorum, küfürler bile kifayetsiz kalır.

Küfürü bile hak etmeyen anne-kız arasında geçen iğrenç bir diyalog. Bokunuzda boğulun inşallah.
Ne var yani bu sözde? Bütün türk kızları zaten böyle düşünüyor.