bugün

birkaç gündür patlayan armie hammer olaylarında görüldüğü gibidir. adam "senin kanını içicem, senden barbekü yapıcam, seni gittiğimiz her yerde" çok afedersin şaapacam diyor kadınlar da diyor ımh ımh daddyyy... bir kadın olarak hak verdiğim önerme. ama mesele korkmak ya da şiddet görmek değil bence. fiziksel olarak bizden kat kat üstün olan birinin kılımıza zarar gelmesinden endişe etmesi. buna da sevgi diyoruz zaten. erkek ne kadar güçlüyse bize karşı nezaketi o kadar kıymetli oluyor. ilkel bir dürtü işte naparsın. ilkel dürtülerini yenebilmiş modern kadınlara selam olsun.
siz ikiniz çıksanıza çok yakışırsınız.

bir sav.
Kadınların Güçlü erkek sevdikleri doğrudur. Doğuştan gelen bir korunma güdümüz var maalesef. Yine de bunu aşıp yalnız ve mutlu yaşayan çok kadın da var günümüzde. Böyle böyle genler değişecek tabiki yüzyıllar sonra. Şu an durum bu.

Yalnız erkekten korkmayı sevenleri anlamıyorum. Onlar ciddi ciddi moron benim gözümde. Bir insan korktuğu bir insanı nasıl sevebilir? Kocaları kafalarında iki sandalye kırdığında nasıl sevecekler kocalarını? ( bu şekilde delirmiş bir kadın tanıyorum ) bunlar yanlış düşünceler, yanlış temenniler.

Her zaman ; piç erkek yerine efendi erkek seçin, derim tüm tanıdığım hemcinslerime.
Sevgililer gününde hediye olarak tasma alması muhtemel kadın kişidir.
görsel

Hiçbir aklı selim kadın, korkma ile tahrik olma durumunu aynı anda yaşamaz, yaşayamaz.
Kafa kırıksa o ayrı!
Yoktur öyle bir sey. Birinden korkarsam ya da bir durumdan oradan ve o kişiden uzaklaşirim. Kabaliktan hoşlanmam ve soğurum. Isrardan nefret ederim.
Kadınların, erkekler gibi mantıklı canlılar olması için yarım milyon yıl daha evrilmeleri gerekiyor.

Çok üzerlerine gitmeyin.

Sevin, okşayın.
diyoruz abi işte hep mazoşizmden bunlar.
(bkz: böyle bir şey yok ama olabilir de)
aklıselim hiç kimsenin korkmayla tahrik olmayı aynı anda yaşamayacağından bahsedilmiş. bu dünyada başta bdsm olmak üzere neler dönüyor bir bilseniz... public sex bile yakalanma korkusunu tetiklediği için tahrik edicidir. insanları pamuk şeker mi sanıyorsunuz aq? ayrıca bu konuda yapılmış deneyler var. ekşi sözlük linki vermek istemezdim ama adam buraya döşemiş. size de okumak düşer.
bkz: https://seyler.eksisozluk...digini-gosteren-bir-deney