bugün

bakımlı kadın dersiniz bakım yapınca da vay efendim bakımlı da ondan güzel yoksa ebemin a*ına benziyo dersiniz.

doğal kız seviyoruz dersiniz sonra da adını kezban koyarsınız.

boyun kısa der kızı komplekse sokarsınız topuklu giyince de dalga geçersiniz.

memen küçük , götün büyük...
sipariş mi veriyon lan . önce sen ne istediğini öğren sonra gel mk.

Edit: istisnalar kaideyi bozmaz.
En normal görüneninde bile olması üzer.Sevgi saydı dostluk aşk ve statüler gayet güzelken her iki tarafta da hiç tanımadığı insana gider hallenir yapar bunu en düzgünü bile.
genelleme yapmamakla beraber, bazı erkeklerin ne istediğini bilmemesi durumudur.

--spoiler--
şayet ben ne istediğimi ilk buluşmada söylerim, ya kalkar evine gider yada tuttuğum otele gideriz bu kadar basittir.
--spoiler--
Aciklayayim ; bakim yapan kadina kimse ebesinin amina benzedin demez.makyajin bokunu cikartan kadina denir ebenin amina benzedin diye.bu bir.

Kisa boylu kadin kisadir , 20 cm topuklu giyersen tabi dalga gecilir.kisa boylu seven birini bul.uzun boylu seven erkekte uzun boylu kizi zaten bulur, bu iki.

Kezban olmak bi secimdir dogallikta karistiramazsin bunu.sen dogalim diye iddaa edip bagcilar kizi gibi giyinip/davranirsan tabi kezban derler.once dogal ne demek , kezban ne demek onu ogren. Bu da uc.

Simdi sutunu ic yat ve uyu.Ve ayrica beynin yoksa fikrinde olmasin bi zahmet...
Genelleme yapmak gibi bir yanlışa düşen kadın fertlerimiz kadar problem değildir.

Mesela o erkek ben değilimdir çünkü bir kızın fiziği hiçbir zaman ön planda tutmadığım hatta bakışları, yüzü ve saçları güzel olmayan bir kızı fiziği süper model gibi olsa da istemem.

Çoğu zaman türbanlılara içim ısınmıyor ama yüzü güzel kızları seviyorum belki de bu kız(lar) kendini eleştirenleri böyle cezalandırıyor.

Neden olmasın bu erkekler ne istediğini biliyor da siz o gruba dahil değilsinizdir dedirtir
Bir Kuku versem benim olur musun?

Diye noktalanir.
Nazim hikmet sendromu...
Tutarsız herifler. Bir tek seni sevdim derken seni ben sevmemiştim falanda diyebiliyorlar. Havale ediyorum.
'ne istediğini bilmemek' bana kalırsa günümüz dünyasında alternatif bolluğunun getirdiği ve kadın/erkek herkese bela olan bir dert. işte tam bu yüzden bunu ' kadınları anlamıyorum yeeaa ' ya da da ' erkekler de ne istediğini bilmiyorum yeeaaoo ' boyutuna indirgememek lazım. olaya bakış açınızı değiştirmeye bakın.
(#31362287) özetle seninle eğlencesine takılmış.
Yani bir şey isteyip istememeyle alakalı değil. Günümüzde ki sıradan ilişkilerde bu normal artık.
Ondan dolayı ciddi ilişki istiyorsanız laylaylom değil de ciddi tiplerle takılın.
Her konuda öyle olduğu bilinen gerçek.
biliyoz ama isteklerimizi karşılayacak insan yok ortada...
Şöyle memeleri büyük bir hatun istiyorum. kafam kadar olacak. Duvardan duvara vura vura silkeledikten sonra o memelere kafamı koyup uyumak istiyorum. Sabah uyandığımda akşam ki sahneyi tekrar etmek istiyorum. Sabah seks’i en sevdiğimdir. Gayet net sanırım.
Şaşırtmayan durum.

Sosyal medya kullanmasın der instası olanın peşinde koşar.

Sigara alkolü olmasın der kullananın peşinde gider.

Hanımefendi olsun, nerde neye güleceğini bilsin der küfüre gülenin peşinde koşar.

Açık giyinmesin der mini etek ve şortlunun peşinde koşar.

Erkek kankası olmasın der olanın peşinde koşar.

Size olan inancım kalmadı.
Muhtemelen Bazı erkekler tarafından canı yanmış abla! lütfen dersen derdini daha iyi anlatırsın.

Biz 'bütün kadınlar kezbandır.' diyor muyuz? Bazı kızlar kezbandır, diyoruz.

Kezbanı var, eğitimlisi var, barzo seveni var. Var oğlu var.

O yüzden hele biraz soluklan yiğidim.
erkekler am ister felsefe yapmayalım uzun uzun mesajlarla
dunyadakı en aşşalık kızda olsa ona versın tamam dır.
Erkek tek birşey istemez.
Her erkek farklı birşey ister.
Erkekleri tek bir kalıba oturtmayın..
Çok iyi biliyoruz aslında.

Sarışın da istiyoruz esmer de kumral da, bu gadder.
erkekler çok şey ister ama ne istediklerini bilirler, kadınlar her şeyi ister ama ne istediklerini bilmezler, ikisi arasında çok fark var.
Ben gayet ne istediğimi biliyorum ama karşıma istediğime yakın birisi bile çıkmıyor doğru düzgün.
şaşırtmayan durum.

sosyal medya kullanmasın der instası olanın peşinde koşar.

sigara alkolü olmasın der kullananın peşinde gider.

hanımefendi olsun, nerde neye güleceğini bilsin der küfüre gülenin peşinde koşar.

açık giyinmesin der mini etek ve şortlunun peşinde koşar.

erkek kankası olmasın der olanın peşinde koşar.

size olan inancım kalmadı.
Şaşırtmayan durum.

Erkek kankası olmasın der olanın peşinde koşar

Trip atmasın der burnundan getirenin peşinde koşar

Boya küpü olmasın der makyaj yapanın peşinde koşar

Açık giyinmesin der mini etek giyen göbek açanın peşinde koşar

Size olan inancımı kaybettim.
Onlar ne istediklerini bilmezler. Biz söyleriz.
ben biliyorum, huzur vermesini istiyorum.
Kadınların da ne istediğini bilmemesiyle doğru orantılıdır.