bugün

Su götürmez bir gerçektir. Eş cinsel ya da biseksüel olan, velhasıl erkeklere de ilgi duyan erkek bir doktorun uydurmasıdır. Yemezler efenim, yiyen de artık lgbt mensubudur.
Prostat orgazmından haberi olmayan yazar beyanı. Yok ki şöyle yeniliklere açık şukela bir hatun. Olsa da gönlümüz gözümüz açılsa.
Cahil yazar beyanı. Seviştiğiniz kadın bi denesin bakalım.
Yine prostat orgazmı da şişirilmiş bir balondur. Bu konu ile bağıntılıdır. Prostat orgazmı içi boş bir efsanedir.

Bravo! Prostat orgazm konusu hakkında bilginiz var, artık entelektüelsiniz. Ahahaha. Komik.
Prostat orgazmı isteyen kişi bir erkeğe götünü becertmek de ister.
Yüce mevlam erkeğin götüne böyle bir şey koymaz. Aksini kabul eden yobazdır, net.
Bakın bu nokta önemli.
Net bir yalandır.
Şahsen benim g noktam boynumda. Özellikle de sağ tarafında.
yalanlayanlar denemiş demek ki diye düşünüyorum. denenmeden bilinemeyecek olandır.
--spoiler--
yalanlayanlar denemiş demek ki diye düşünüyorum. denenmeden bilinemeyecek olandır.
--spoiler--

Mantığa bak aq. Demek ki bunu kabul eden herkes de denedi. Bir şeyin yalan olduğunu kavrayabilmek için beynini kullanmak yeter, denemek zaruri değildir.
Doğrudur. *

görsel
Tsunaminin yerinden sökemediği gerçektir. Bazı erkekler amma da mızıkçı haa!

Adamın dibi derken iyi, g noktan götüşünde derken kötü. Olmaz öyle şey, götüşünde işte. Kırarım burnunuzu kabul edin, dadming gecikmesin.
Pilavcının teki uydurmuş işte neresinden tabi ki pilavdan.
vurdur geç efendi, bahane arama.
Yalan değildir.
Testis torbası ile makat deliği arasında yer alır.
Ayrıca erkekler buraya dokunulmasından büyük haz duyarlar.
Çoğu zaman kendileri dokunurlar.
Bence de yalan değildir.

Götün g'si işte. Bunu anlamayacak ne var?!