Tüm hayatları Futbol cinsellik araba ve içki olan erkeklerin** başka spor dalıyla** uğraşmamaları,ilgi duymamaları olarak nitelendirilebilir.
(bkz: delikanli adam jimnastik yapmaz)
(yapanlar gay mi?)
(ilkokuldan liseye kadar başka spor yapmadınız mı?)*
(Beden eğitimi ve spor akademisinde okuyan erkekler adam değil mi?) sorunsalını ortaya çıkaran önermeler silsilesi...
senkronize yüzme* ile olimpiyatlarda yarışan erkeklerin bulunması gayet normal olan günümüzde nedense herkes kendini Ronaldinho,David Backham sanmaktadır.işi gücü bırakıp güzel havada saatlerce kendilerini bir yere kapatıp ,sağa sola küfür edip, kavga edip, tükürük saçmayı deşarj olmak diye nitelendirmektedirler.
(bkz: ulkedeki tek sorunu futbol sanan insanlar)
(bkz: bütün spor dallarında erkeklerin üstün olması)
(bkz: kadınların erkeklerden başka bir şey bilmemesi)*
kızların/bayanların her zaman itici bulduğu, cahil gördüğü, uzak durduğu ama nedense konu sözlük olunca (söz meclisten dışarı)başlık açma uğruna feda edilen güruhların uğraşısını eleştirme çabası.
bir de bu tür eleştiriyi yapanlar sorunun eğitimden kaynakladığını görebilse ve çocuğuna futbol dışındaki sporları sevdirebilse...
(bkz: kadınların güreşten başka spor bilmemesi)
muhtemelen pembe dizi ve magazin programları dışında tevelevizyon izlemeyen bayanların, erkekler hakkındaki düşüncesidir.
"ben nefret ediyorum futboldan*** yoksa ben!!!!!" esprisiyle cevaplayabileceğim ama erkek olduğum halde rahatsız ve kıl olduğum bi durum
yanlış bir önermedir. sırıkla atlama, gülle atma, boks.. hatta sırf gıcıklık olsun diye golf izleyeninide gördüm.
Bayanların uydurduğu birşeydir. spor erkek işidir her sporu erkekler yapabilir. Allah vergisi bir yetenektir bu.