bugün

tanım: erkeklerin karşı cinsi etkilemek için kişiliklerinden ve kimliklerinden taviz vermek pahasına söyledikleri yalanlardır.
gördüğü en güzel gözler sizinkiler olabilir mesela.
yada daha önce hiç kimseye size hissettiği gibi hissetmemiştir.*
bu gözler, bu gözler, uçak bile düşürür vallahi çok güzel gözlerin var diye söylenenler yalanlar olabilir.
anne, babamdan hiç para almadım; hep çalıştım ben.
sende bir şey var, böyle, nasıl anlatılır ki; beni kendine çekiyorsun. Hiç böyle olmamıştım. ZORT !
değişkenlik gösterir..

ben genelde ortak noktalar inanılmaz çokmuş gibi yaparım.. hep yerler.ehe.
BENiM BABAM MAFYA AYLIK 40 BiN DOLAR KAZANIYORUZ. BARiZ GÖRDÜĞÜM YALANDIR YOK ARTIK BU KADARDA SALLAMA DEDiĞiM YAKIN ARKADAŞIMDIR.
senden daha güzel şarkısının linkini verme ile başlar.
Gerizekali bari başka bi şarkı falan at da farkın olsun dimi?

Ben hiç yalan soylemem.

Bütün erkekler tarafından söylenen yalan. Sus! Hiç söylemedim ben bunu deme. Biliyorum mutlaka söylediniz.

Seni düşünüyordum canım ben de.

Aslında maç izliyor orda.

Ben kimseyi üzmek istemem.
Kızları üzmek gibi bi amacım hiçbir zaman olmadı.
Vs

Bu tür en çok soylenen. Ahaha ilişki sonunda görelim bebeğim sizi.

Ben aslında çok iyi bir insanım.

Yani diyecek laf bulamadım.

Bunları ilk defa sana söylüyorum.

Kesinlikle yalan. Aynı anda başkasıyla mesajlaşmadıgina emin olun önce.

Neyse bu kadar yeter. Bütün yalanlarının bilindiğini görünce üzülüyorlar. Azıcık egoları tatmin olsun.
Dudakların sanki bir şarap ve ben sarhoş olmak istiyorum.
(bkz: shakespeare)

Beni anlayan tek kişi sensin. *

Sanırım seni düşünmeden vakit geçiremiyorum.

Sana hiç yalan söylemedim.
(bkz: sen farklısın)

tek geçerim. emin olun farklısın dediği bilmem kaçıncı kızsınızdır.
"seni hiç bırakmayacağım" "hayatımda gördüğüm en güzel kızsın" "ilk değilsen de son olacaksın" gibi pek çok yalan...
ailemin maddi durumu çok iyiydi son kriz bizi bitirdi,şimdi yavaş yavaş toparlanıyoruz.
sevgilisi hatta ve hatta nişanlısı varken kaçamak sevgilisi yapmak amacıyla olayı gayet dürüst bir şekilde kaçamak sevgili adayına sunmaktır efendim. çünkü o kaçamak sevgili de bir tane değildir. ilk senemde ankaralı oda arkadaşımın teşebbüs edip başardığı olağan üstü hatunlar zinciridir bu aynı zamanda. bir nişanlı, 7 adet kaçamak sevgilisi olmak üzere 8 hatunu idare etmişti 1 yıl boyunca. hele o yanımda oluşan telefon sohbetleri yok mu, her seferinde dumura uğrardım. hala tüylerim diken diken lan.

oda arkadaşı : ya, bende ciddi değilim zaten. birbirimizin kaçamak sevgilsi oluruz, olur biter..
zürafa : oha lan. az yavaş gelde çorba içecem daha birader.
oda arkadaş : 8 oldu zürafa, yaz bunu da oraya.
zürafa : lan oğlum ya yakalanırsan ?
oda arkadaşı : 4 tanesiyle paso senin telden sohbet ettim zaten. bir şey olursa kırışırız.
zürafa : siki tuttuk amk.
kızlarınınkinin yanında hiçbirşeydir.
(bkz: harika birisin ama)
--spoiler--
insanları sıkmayı sevmem biliyomusun, hani farklı fikirlere açığımdır, kişilerin birbirlerini sıkmaması önemli, mesela sen kendi arkadaş grubunla takılabilmelisin yeri geldi mi. karşılıklı güvende önemli ayrıca... kıskançlık mı? kullanmıyorum. *
--spoiler--
''beşiktaş gibisin.'' denendi. %100 çalışıyor. *
bi türlü memnun olamayan türk kızlarımızı bağlamak için söylediğimiz(zorunda olduğumuz) belki etkilenir de bi ilişki bi conection olur umuduyla bol keseden sıktığımız sözlerdir yoksa gözünün amk göz görmek istesem gider bi eşşeğe bakarım.
edit: evet yaptım amk yapmadım diyen erkek ya ılıktır yada marsta yetiştirilmiştir.
edit2: dünyanın en güzel gözleri eşşeklerdedir.
Senin gibisini tanımadım, çok farklısın.
sende farklı bir şey var cümlesi yalan değil arkadaşlar. sevdiğiniz kadını niye seviyorsunuz ? niye diğer kadınlar değil de o kadın. çünkü farklı bir şeyler buluyorsunuz.
aynen ya ben de hep jazz , blues falan dinlerim . ne o öyle türkçe popmuş...
(bkz: şişman değilsin balık etlisin)
Senden önce kimseyi böyle sevmedim. Sensizliği Allah bana nasip etmesin. Ben seni bırakamam ki.
En azından artık güldürmeye başladı bu cümleler onun sayesinde.
"Ben asla sinirli biri değilimdir ya..."

Doğru sinirli değildir, az biraz ruh hastası çıkar sonradan.
-sadece seni sikiyorum, başka bir kızı zinhar pompalamaıyorum.

zavallı kız da ne yapsın toyluğun verdiği heyecanla inanır bu yalanımıza.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar