bugün

Artık kamuoyu ÖnderLerince tartışmaya açılması gereken, tüm çıplaklığıyla gün gibi ortada duran, erkeğe yüklenen Çiçek alma, yüzük alma, birliktelik teklifi etme, evlenme teklifi etme, jestler yapma gibi birbirinden alakasız onlarca ritüelden kadınların kendilerini tamamen muaf tutmasının gerçekliğinde, kimseyi kırmadan, üzmeden, sadece doğruluğundan şüphe duyulmayan bir vakanın toplumun her kesiminde ve kamunun her alanında dile getirilmesi, mümkünse bu dile getiriliş doğrultusunda kadınların bir müddet kendilerine Çeki düzen vermeleri veyahut kendi öküzlüklerini kabul ederek erkeğe öküz demelerinden vazgeçmelerini sağlayarak, belki de bu topraklardan doğarak tüm kainatı etkisi altına alacak ve tartışması yüzlerce yıl sürecek, konu hakkında akademi dünyasında sayısız makaleler yazılmasını sağlayarak Kadın genetiği doğrultusunda bilime de katkı sağlayacak ehemmiyette bir tespittir.

Artık bu husus tüm çıplaklığıyla tartışmaya açılmalıdır.
gerçek bir tespittir.selam verseniz bile hemen hırlamaya başlayanı çoktur.
Vallahi billahi tespitin dimi.

Yolda yururken okuz gibi yuruyup saga sola carpiyorlar, donup bir ozur dilemek yok..

Konusmalar, hal ve hareketler falan iptal yani.
çok uzun yıllardır boşu boşuna tartışılmakta olan mevzuya farklı bir bakış açısı ile yaklaşma çabası olan mevzudur. hep söyledim her zamanda söyleyeceğim ; kadın erkek fark etmeksizin dil din ırk ayrımı yapmaksızın tüm insanların içerisinde var birer tane öküz. ancak o somut öküzlerden değil "tabir" olan öküzlerden. öküz hayvan olarak çok daha iyidir bizim içimizdekinden emin olun..

insan yaradılış gereği olarak tüm canlılardan üstündür değil mi. düşünür konuşur ruhu vardır yapacağı eylemlerin neticesini hesap edebilir. ancak bakıyorsun popülasyonun neredeyse tamamı vahşi hayvanlardan hallice yaşıyor. birbirimize hitap şekillerimiz olsun yaklaşımlarımız olsun salt sığıra doğru evrilmiş vaziyette. bence tartışılması gereken nokta bu insanın cinsinden önce davranışları irdelenmeli.
En önemlisi salma durumudur, zıpkın gibi olan hatun evleniyor hop evrim geçiriyor...
Doğanın gereğidir bu.

Erkek hayvanlar dişilerini etkilemek için kabarırlar, cümbüşlenip renkten renge girer, garip sesler çıkartıp olmadık hareketleri yaparlar.

Dişi hayvan çoğu zaman umursamaz bile. Gökkuşağı rengindeki balığa, deniz kestanesiymiş gibi davranır.

Onlar gözüne kestirdiklerinin kuruna karşılık verir.

(bkz: Evrimsel psikoloji)
yüzde 1-2 gibi çok sınırlı sayıda insan hariç tutulursa genel olarak ortalama zekalı ya da daha da düşük zekalı bir insan toplumunda tek bir cinsiyete bu ister kadın ister erkek olsun öküz demek sacmaliktan ibarettir.

Görgüsüz olmak tamamen bir eğitimsizlik meselesidir.

Kadınların bazıları belkide önemli bir çoğunluğu erkeklerin kendilerine pozitif ayrımcılık göstermesi gerektiğini düşünüyor.

Şimdi burada sokakta çocuğunun gözleri önünde bilmem kaç yerinden kocası tarafından bıçaklanarak öldürülen kadınlar var demeyin ben geneli anlatıyorum.
ne yapalim yani yüzük, cicek falan mi alalim?
alsak Kabahat olur eminim ki, yigitlige bok sürdürmez hicbiri.
erkekler islerine gelen konuda üstün oldugunu iddia ederken, konu "incelik" olunca esitlik istiyor.
esitlikse her konuda esitlik o zaman.
sonra laf yiyince "ben erkegim ama" deniyor. iste iki tarafinda öküz olma süreci tam bu noktada basliyor.
eee beyler sırf cinsellik uğruna bu kadar peşlerinde koşarsanız bu türün tabi ki kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanacaklar. her şeyi sizden bekleyecekler.

tespite gelince tespit doğru ama bunun da nedeni biz erkekleriz yada hormonlarımız diyelim.
Kadınların böyle beklentiler içinde olması acaba onların bizleri hep güçlü, bize bakın biz ilgiye muhtaçız deme şeklimi mi? Kafamda deli sorular.
Vallaha doğru önerme. Erkek romantik olacak, erkek hediye alacak. Bahaneleri var bide komik. Siz işte ufak şeylerle mutlu olmaz erkekliğinize yediremezsiniz. Denediniz ? illa çiçeğe gerek yok ufak şeyler yapabilirsiniz. Ben sırf bu yüzden sadece erkek adım atıyor çabalıyor diye sevgili ve arkadaş edinmiyorum.
-abla müsade eder misin arkaya gecicem de.
Yandan bi bakış .
-hemşireyim ben.
-cinsiyetin erkek mi?
_!
Bir saat önce yaşandı . Abi dediklerim alınmıyor bunun kibrinden geçilmiyor. Madem aramızda resmiyet şart, sen de bana sen diyemezsin siz diye hitap edeceksin. Hemşiresin diye de bu kadar ego yapmanın bi alemi yok. Allah esirgemiş de sadece hemşire olmuş.
Öyle deme, biz aldatılmış oluyoruz siz boynuzlu. Ayıktın?
Erkeği kadını ayrımsız yavşşak bir toplumuz orası muhakkak da....
Kişisel tercihtir.

Bu erkeklere romantizm de naziklik de yaramıyor aq.
Bu nasıl bir başlık.
Ne erkek,ne de kadına böyle bir şey söylenmez,biraz edep yahu.
hiç alakası bile yok canım. kadınlar neden öküz olsun? kadın önce bakar erkeğe en başından der ki "bu adamla bişi yaşıcam" sonra yaklaşır erkeği elde eder yani ve gayet de ilgili duygusaldır erkek öyle değil yok kaçim sallamayım falan.