bugün

Bazı kadınlar bazı erkekleri atmıyorlar yatağa, çıldırıyorlar sonra.
1. mancınıkla.
2. paraşütle.
3. tekmeyle.
gazoz işi çözer.
Yoh yaaav, öylede kolaydı hemi.
amaç ne?... çünkü kadınların çoğu (erkeklerin çoğunun aksine) sadece seks için seksle ilgilenmez. onun için:

aşık olmak diyeceğim...

aşık olun, bunu gösterin, karşılığı varsa çok güzel olur. istediğinizi ve çok daha fazlasını verir.
Öyle bir yol varsa eğer , o yol hafif meyillidir. Ufak bir ışık görürsek, yavaş yavaş yuvarlana yuvarlana yatağa kendimiz düşeriz.
Kuyruk sallamanilması yeterli.
O yatak kırılır gerekirse.
Gönlü olmayanı, kimse bir yere atamaz, denilesi.
Sadece göz kırpmakla olacak iş değildir.

Durduk yere kızın biri bana yeltense göz atsa gel tatlım yatağa atacağım seni dese, ya aklından şüphe ederim yada ulan böbreklerimi mi alacaklar derim.

Tanımadığım, konuşmadığım veya hoşlanmadığım biriyle aniden yatağa atlamam.
Dolgun kalçalarını erkeğin kasığına yerleştirip oynatması. Ups, kıps.
yatağın yanından geçerlerken çelme takıp aynı anda sırt kısımlarından güçlüce itmektir. benim diyen erkek bile düşer yatağın üzerine doğru.
Kadınları paraya tapmakla ve vücudunu kullanmakla yaftalarken, "gel dese yeter" minvalinde cümlelerle kendini basitleştiren, dibe vuran tiplerin ortalıkta dolanması ne ironik.

Sayenizde Adımız "nefes alsın yeter"ciye çıktı ya,
Ona yanıyorum!
bu başlıkta direk gelirim hiçbirşeye gerek yok diyenler ayaküstü çorap değiştirir gibi sevgili değiştiren tiplerdendir heralde. elin karısıyla kızıyla yatağa niye gireceğim ki. yatağa girerken sadece senin nikahlı karın olması gerek değil mi sizin için. namusunuzu sizi yatağa çağırabilecek kadar kirli kadınla bu kadar ucuza satmayın. bu yaptıklarınızı ömür boyu unutamaz pişman olursunuz. yarın birgün çoğunuz çoluğa çocuğa eve barka karışınca utanç duyarak hatırlarsınız. herkes için böyle ilişkiler ömür boyu tek kişi ile olmalı o da evlilikle olur.
Hemcinslerim bu kadar kolay olmamalı.

kadınlar birer şeytan olduklarını her seferinde kanıtlamak zorunda mı.

Bir angaralı şair der ki; goçlaaar ağardaann..
gel demen yeterli, göz kırpın...ben utandım okurken. işin en acı tarafıda şu fırsatını bulsa ekmek arası bonzai tüketecek tiplerle her erkeğin aynı kefeye koyulması..

bu kafalar oldukça kollarindan kıllar fırlayan, leğen götlü o kezbanın bile havasından geçilmez elbette.
Kendi adıma konuşayım,Güzel ve bakımlı bir bayanla yat demesi yeterlidir.
nefes alip vermek.
yatağa doğru itmek?
Kravattan tutun kendinize çekin. Yok öyle ters oldu. Kravattan tutup ileri itin. Kravat önemli.
tatlı davranmaya çalışın yeter. inanın bana bu taktik siz kızların işine çok yarayacak.