bugün

gülmeyin hele hele hiç ama hiç sırıtmayın, fakat her zaman gülümseyin. erkekler gülümseyen ama gülerken sırıtmayan kadınlardan hoşlanırlar.
ellerinizi tutan erkeğin gözlerine bakın.

elleriniz ellerindeyken, gözleri gözlerinizde değilse; bırakın.
her şeyi erkeklerden bekliyorsunuz, ilgi erkekten, sevgi erkekten, anlayış erkekten. anasının amı yani. ben kızım psikolojisinden kurtulun ve önce insan olduğunuzu idrak edin. ben kızım düşüncesiyle değil, duygularınızla hareket edin. sevişmekten, sevmekten çekinmeyin. duygularınızı örtbas etmeyin. bu sizi daha namuslu değil daha sahtekar yapıyor bence. e yani...
trip atan sevilmiyor. insan olun. kol ve bacak kıllarınızı alın. bıyıklar!! amk kızda bıyık mı olur? kesin hemen.
birazda bana yüz verin zira çok itici oluyorsunuz. *
Aldatmayın... Çok acı Çektiriyorsunuz...
nefes alın zira çok çekici oluyorsunuz.
kararsız olmayın. adamı fıtık ediyorsunuz.
en iyi kilo verme aracı sevişmektir. bol bol seks yapın.
daha az gezin ve her erkeğe hoş davranmayın sonunu siz düşünürsünüz.
elbise giyinin. çoğunuza yakışıyor.
siz ne yaparsaniz yapın arkanizdayiz.
kadın olun.
erkeklerde sadece dış görünüşe önem vermeyin, içi çürük çıkabilir.
her zaman ilk adımı erkeklerin atmasını beklemeyin. hoşlanıyorsanız, seviyorsanız gidip siz söyleyiverin.
kelin ilacı olsa başına sürer.
'kanka' demeyin. koca koca kadınlar.

çok komik...
ne istediğinizi bilin ota boka alınmayın. sonra çok kırılganım ben tiriplerine girmeyin istediğinizde çata pat kavgaya giriyorsunuz.
osurmayın allah'ınızı severseniz osurmayın. biz sizin osurduğunuza inanmak istemiyoruz.
bikini izinden kaçının üstsüz güneşlenin.
güzel olanlara söylüyorum makyaj yapmayın. güzelliğinizi makyajla kapatmayın.
göbekli erkekleri tercih edin her zaman.
erkeklerin kendi yazıp kendi okuduğu tavsiyelerdir.
Sevgilinizin vücut şampuanını kullanmadan önce mentollü olup olmadığından emin olun!
(bkz: aman diyim)
toplumun tanrısı olmayı kesin. size tapınanlara yüz vermeyin ki mutlu bir toplum olsun.