bugün

1 yıldır olan durumdur. şahsen bende eşofman taytlardan giyiyorum ve rahat. bu ibnelik değildir arkadaşlar tarzdır.
freddy mercury gibi, yumruk kadar şeyle dolaşma modası.
Kurban olayım yapmayın, durun!
Vücut yaptınız dar giydiniz anladık.
Paça katladınız moda dediniz anladık.
Çorap gözüküyor deyip babet çorap giydiniz anlamaya çalıştık.
Kurban olam taytı bize bırakın!
Bırakın, körpe kızlarımız giysin...
Sokarım öyle modaya. Erkek adam bol giyinir. Ne bu ibnemsi eğilimler falan?!
zamanla kadınların da erkeklerim kıyafetine karışmasına sebep olacaktır. haşmetlinin dışardan bakınca belli olması iyi bir şey olmamalı.
götüne güvenenleri meydanlara bekliyoruz.
görsel
Eli cebe atip aleti kendi ekseninde iki tur cevirttirme imkani olmadigindan bizim turk erkegine ters gelecek olan olaydir.
Erkek-dısarı cıkıyorum aşkım.
Kız-Ne giydin aşkım?
Erkek-tayt
Kız-tmm üzerine uzun bişeyler giy,deli etme beni.
Bu bildiğin ibnelik lan.
başkan! şimdi sicak tutuyorlar keşke daha once fark edip giysedik dedirttiriyor hem billurlari sabit tutuyor hem de sicak kışın boku bokuna soğuk hava yemeyelim. heh gelelim bazi kendini bilmezlere içlik bilekleri sıkan fakat bol olan yünlü bir giysidir karınin kizin onunde niye rezil olalim haksiz miyim?
içindeki cinsel eğilimin toplum korkusuyla harmanlanması sonucu meydana gelmiş moda akımı. Türk gençlerine bayram doğdu.
Kışın pantolonun altına ne giyelim amk.

Giymesek hasta olsak ötürük olsak burads bunu boklayanların kaçı gelir bir çorba bir nane limon yapar. Ancak eleştir. takım elbisenin içine pijama mı giyek?
Zaten geçmişte çocukken sadece bilekli dar eşofman altları vardı. Onları giyerdik. Sonra klasik boru paça olanları çıktı ve moda oldu. Bilekli olanlar unutuldu. Şimdi tekrar moda ama sadece biraz daha dar kesim olarak.
görsel
Kadınların tayt giyen erkeğin asıl amacı şeklinde başlık açmasına sebep olabilecek moda adımıdır.
(bkz: tayt giyen kızın asıl amacı)
bir bu eksik kalmıştı zaten.
giyme demeyeceğim, sıcak tutsun diye giy ama rica ederim pantalonun içine.

ibnelik artışına sebep olacak modadır.
Erkeklerde değil ibnelerde başlayan modadır.
Fena olmaz aslında, herkesin mal beyanını görürüz. Çok büyük bir süprizle karşılaşmayız.
erkekler değil yanlış olmasın.
tiksindiren olay. Bu gün bir tane tayt giymiş dallama gördüm amk bir de mor giymiş. adam dal daşşak sallayarak yürüyordu amk. gözlerime tecavüz eden bu görüntülerden sonra tayt giyen kızlardan da soğudum.
o taytımsı siyah eşofmanları bende çok seviyorum. kalın bacaklı değilseniz yakışıyor baya. estetik görüntü ve sıcak tutuyor.
Hah işte siçtığımızın resmidir.
sikerim belanızı. ben içlik giyerken tedirgin oluyorum. birde aralarda gözümden kaçmadı. kimisi çok güzel oluyor falan demiş. yapmayın gözünüzü seveyim.