bugün

hepinizin yakından tanıdığı sapık ve din dışı fetvaların sahibi olan suudi müftünün son analizi.
görsel

eşinin elini tutarsan kafirlere benzersin, o yüzden eşiniz kaybolmasın diye onu iple bağlayabilirsiniz.

not: eşini iple bağlamak isteyen ne çok yobaz varmış ya.
işte aradığım fantazi ruhu, dinle haşır neşir olma durumu fetiş duyguları ayyuka çıkartıyor zaar.
abi bu sapık herifi nerden buldun ya. adam manyağın önde gideni. bu suudi, vehhabilerin de yüz karası.
görecekleri bir sonraki ipi başlarına geçirirler umarım.
Kaybolmasın diye demiş bir de.

Tabi ya.

Oldu olacak semer de vurun amına koduklarım.

Sizin yaşadığınız kafanın geçmişini sikeyim..
görsel
işte Atatürk böyle sapıkların büyük bir kısmını idam etmiştir. iyi de yapmıştır.
kadınları daha fazla nasıl aşşağılayabilirim diye düşünmekten diş ve sakal bakımını yaptıramayan, sözde din alimi söylemidir.
gün geçmiyor ki bir embesil daha fetva vermesin, ulvi dini bilgisini konuşturmasın.
görsel
yaw amk biz daha kendimizi gezdiremiyoz ki..
karı bana bağlasın gezdirsin..
sıkıldım lan bu her bokun erkekte bitmesinden..
ben yorulmak istemiyorum aga o beni çekiştirsin yorulsun..
Kadın ipi kesip kaçabilir, kaybolabilir iyisi mi biz zincir ile bağlayalım.
Kalabalıkta ipler birbirine dolanirda karılar karışır inşallah.
Sen bdsm'i çok yanlış anlamışsın kardeş.
Oysa ki eşini yatakta bağlasa malum kesimce batının ahlaksızlığına özenmiş olacak erkeklerdir.
bir sabah bir akşam çişe çıkarsınlar tam olur.
bu adamlarda da ne fantezi var dedirtir.
eğer çarşaflı ise caizdir, nasıl tanıyacak karıyı.
mutlu eden öneri. şimdi sevgili/eş bulmak gerek ip bağlayacak.
Kadını, kaybetmek istemeyecek kadar değerli gördüklerini sanmıyorum bu zihniyetlerin. Zaten değerli görselerdi ipe ihtiyaçları olmazdı. Afedersiniz sanki konuşmayı bilmeyen beyni olmayan bir varlık yerine konulmuş kadın.
Bir gericilik örneğidir.
(bkz: islami usullere uygun bağlanmış zevce)
Paylaşılan resimde daişin yanında eş nasıldır yazıyor ama yine de sen bilirsin.

(bkz: aramıza yeni cahiller katılmış)
helal lan sana aynştayn.
Bu adam uçağa binmek haram demişti, allah insanın uçmasını isteseydi kanat takardı da demiş.
O zaman deveye binsene amk. gavatı.
Sen kim oluyorsun da cep telefonu kullanıyorsun, televizyon seyrediyorsun, klima kullanıyorsun.
Allah seni çölde yarattıysa bir bildiği vardır elbette, senin çölde kavrulmanı istiyorsa bırak klima kullanmayı.

Gerçi allah düşünmeyin dememiş, aklınızı kullanın demiş, boşuna vermedi akılı, ama akıllı insanı sevmez bu mendeburlar, akıllı insandan köle olmaz çünkü.
Araplara kızıp islama sövecek değilim elbette,
Ülkeyi yönetene kızıp cumhuriyet, demokrasi kötü birşey demeyenler de bu köpeklere kızıp islama sövmesin bi zahmet.
Araplar sapık olmasa onlara peygamber gönderilmezdi.
elim kolum varken ipe ihtiyaç duymam.
şeytan evladının yeni fetvasıymış. ama içimizde de bunu uygulamak için can atan bir yığın muaviye tohumlarının olduğunu iyi biliyoruz artık.