bugün

harun abi bunu beğendi.
kendi kendine konuşan yazarı şoka sokmuş durumdur.

sakin ol lan.

heyecan yaptın konuşamıyosan falan gelelim yanına.
(bkz: Ece Ayhan) ben bu adamı kadın sanıyordum.
bir kız diye konuşulan yazarın erkek çıkması gibi değildir.

böyle bazıları "ay, ya, hihi" falan yazıyor cümle aralarına.
(bkz: işte biz o gün tükeneceğiz)
hayata bile küstürür.
kız diye konuşulan yazarın erkek çıkması kadar üzüntü verici değildir. daha kötü kız diye konuşulan yazarın gay çıkması ie karşılaştırmıyorum bile.
Hemen eski mesajlar kontrol edilip "küfür" konusunda ne kadar ileri gidildiğine bakılır.
bir mevzu hakkında çatışırken küfür edersiniz, muhtemelen o zaman farkedilir, ayıp ettiğinizden özrünüzü dilersiniz. pek çok kere başıma gelmiştir. şimdiye kadar kezbanlik yapıp "trbysz slk.s.s" yazani çıkmadı şükür. ilginçtir ki beklemediğin konularda catistigim bile olmuştur (bkz: linux vs windows)
şanslı erkek yazar şeysidir.
Valla insanı kırar.

Bazen bir iki erkek düşüreyim 2 5 foto atsınlar diye mesaj atıyorum, çok afedersiniz "bayan" çıkıyorlar.

Lezbiyen olsalar yine iyi... yok efendim erkeklerden hoşlanıyorlarmış. Tövbest yani.
deveci alpay 5 yıl kız kimliği ile yazışmış diye rivayet edilir.
Kuşkusuz bir miktar yürek burkar. Adamla iki saattir Korece kur'an meali olur mu diye konuşuyoruz, kadın imiş.
Moral bozucu bir durumdur. Çünkü Bayan olduğu ortaya çıktıktan sonra rahatlıkla "hiiç uzanıyorum öyle" diyebilecek olması, kuşkusuz o yazara büyük bir rahatlama sağlayacaktır.
Erkekler erkeklerle niye konuşsun burda aq. Haa bi ihtimal var pardon onu unutmuşum.
insan diye konuşursan bir problem olmaz bence.
insanı şoke eden olay.
Ulan sik, sok muhabbeti yaptık. Karı kız muhabbeti yaptık. Her Türlü hayvanlığı sergiledik.
Numaranı yaz da 2 goygoy yapalım dedik. Telefonu bi açtı çıtı pıtı kadın sesi amk.
Kendimden utandım.
Oysa ki sen benim biladerimdin...
Ay hayır yaa.
inançlarım gereği yıllardır erkeklerle konuşmayı bıraktığım için yaşamadığım sorunsal.

yarın bir gün ters ayakta yakalanıp harun abi terörüne kurban gitmezsek şimdilik bir sorun yok.
biz 6 aydır kız diye ayartmaya çalıştığımız kişinin erkek olduğunu bugün öğrenelim; millet amlı götlü konuşup, halısahaya altıncı, okeye dördüncü kişi olarak konuştuğu kişinin hatun kişisi olduğunu öğrensin. değişelim aq şunları. ver kızın nickini, al oytunkaran ipnesini.