bugün

tanıma lüzum olmayan olay.

geçen yıl cafede sevgilimle burger king'de 2 kişilik menü yiyorduk. yan masada da çok yakışıklı/kaslı/cool bir çocuk kolasını içiyordu. sevgilim biraz havalara girdi ve çocuğu beni dikizlemekle suçladı. bağırıp çağırdılar ve aniden birbirlerine girdiler.
dayak yiyen benim sevgilim oldu ve karakolda ifade verirken ayrıldık. orada sevgilimi döven yakışıklı çocukla numaralaşmıştık ve şuan çıkıyoruz. 1 yıldır düzeylii ve mutlu bir ilişkimiz var.

görüldüğü üzere güçsüz olan kaybeder. doğal seleksiyon her canlı için geçerli.
(bkz: orospu)

haksız değilim.
maalesef ki orospu olduğunuza dair güçlü bir işarettir.
(bkz: nasıl fahişe oldum) kusura bakmayın olay bu.
ayrıldığın çocuk tekvando kursuna yazıldı mutlu musun?
Aman Allah'ım ne kadar da güçlü bi çocuk. Hemen evlenmeliyim.
eski erkek arkadaşının numarasını alabilirim delikanlı çocukmuş.
yuh amk yuh orospuluğa da böyle kılıf giydireni ilk defa gördüm lan. ne karaktersiz bişeymişsin zalım karı.

şakka len şakka naparsan yap doğru karar.
Güce aşık olmak.
peki eski erkek arkadaş bir tebanca ile çıkıp gelse senin o güçlü dediğini ağlata ağlata yalvartsa? o zaman hangisine gideceksin?

biraz onun altı biraz bunun altı sonra daha güçlüsünü bulunca onun altı. amk bunlardaki aşk sevgi değil bulduğu en serin ağaç gölgesine yatmak oluyor işte.
geçen yıl cafede yalnız başıma oturuyodum.

sonra bi çift geldi,

kız olan bi tuhaftı.

köşedeki masaya geçtiler.

yan taraflarında da öküz gibi bi herif vardı.

çaktırmadan kızı kesiyodu,

sonuncusunda erkeğe yakalandı.

fakat baya kalıplı olduğundan,

diğer erkeği alt etti.

kız o sırada numarasını kaslı jojuğa vermekle meşguldü.

sonra kafeden ayrıldılar.

bikaç gün sonra dayak yiyen erkek tekrar geldi,

yanında kız arkadaşı yoktu.

yanaştım sordum neler oldu diye.

ayrılmışlar.

duyduğuna göre diğer erkekle çıkıyomuş.

gittik buna düzgün bi kız baktık,

şuan mutlu.

galiba o günkü olayın yaşanması gerekiyomuş.
kişiye olan aşk değil, güce olan tapınmadır. saygılar.
hayret kimse de söylememiş;
(bkz: orospu)
diyen olmuş ama bende desem sorun olmaz herhalde. (bkz: orospu)
Gayretini takdir ediyorum ama hala bir skyler white olabilmen için 40 fırın ekmek yemen gerekiyor.
şerefsizim aklıma gelmişti. bende sokakta böyle bi lavuk görürsem döveceğim artık. ciddiyim.
akıllı kadındır, yavrularını güçlü bir erkekbeyden dünyaya getirecektir..
Hep yazmışlar ama benim de yazmam gerekli dayanamıyorum ellerim titriyor orospuluktur.
bir kişi bir kişiyle kolay kolay kavga edemez.

insanın canı tatlıdır herkesle kavga edemez edebilir ama herkese cesaret edemez.

sporcu ise başka tabi.

fakat sporcu bile olsa illa ki kendisi de vurmalı sonuçta oda insan sen de insansın herşeyden üstün bir tek ALLAH var en fazla sana ne yapabilecek o yüzden böyle düşününce sporcu bile olsa en azından cesaretli olarak gözükürsün.

onun dışında sporcu ve çok iri yarı değilse öyle bir şey olduğunda kavga et kolay kolay dayak yemezsin.
(bkz: kızlardaki piç erkek merakı)
doğal seçilimin gereğidir. güçlü olan karıyı alır.
kadınların en büyük hakkıdır.

aksini iddaa eden arap sevici ve ortadoğu kafasında bir yobazdır. gitsin orda karısını taşlasın.
doğal seçilim diye bir şey var.
kahkaha attırmıştır. bu da erkeklerin saçma sapan korkularından biri sanırım.

entry ye gelecek olursak: saçmalamayın lan! adfadfaafsdf yok öyle bi kız.
kadınların indirimi sevdiğinin bir kanıtı daha.

--spoiler--
hasdhjasdkjhasdkjahkajhdkjahdkjashdjkadshaksjdhaksjdhasdkjhadkjhadkjhadsjkhasdkjhasdkjhsadkjashdkashdkjahsdkajhdkhakjsdhadskjadskjhadskjhasdkjsadkasdhasdhaskdhadskahsdkhasdkahsdkahdakdhjasşkhasdşkjahsdşjkahsdşkjashdasşkdhasdkşhaskşdhaddaskhadsşkhasd
--spoiler--
olabilirdir. hayatın monoton akışında bu tarz ters köşe hareketler ile hem kendinizi hem de diğer insanları şaşırtabilirsiniz. takdir ettim çok. saygı ve sevgiler bacım.