bugün

ermenilerin milli spor haline getirdikleri ve her sene 24 nisanda müsabakaları yapılan olay.

yahu kardeşim madem bu kadar yakmaya meraklısınız doğru düzgün bir türk bayrağı bulun ya! her sene yaktığınız bayrakların fotoğraflarına bakıyorum bir tane gerçek türk bayrağı yok! yani elinizde suluboyayala uğraşmanızın anlamı yok yıldız ay hep yamuk hep yamuk! bir de sanatçı millet, kadim kültür olacaksınız ya!

ulan tayyip aç sınırı aç! gör bak bizi kimlerle muhattab ediyorsun!

http://www.milliyet.com.t...24.04.2009&b=Erivanda Turk bayragi yakildi&ver=67
sabrın taştığı noktadır.
sallıcan iki tane atom bombası görecekler ebelerinin soykırımını. soykrıım nasıl yapılırmış anlıcaklar. yeter ulan ! o bayrak var ya o bayrak aha işte onun direğini sokun bir yerinize şerefsizler.
(bkz: komşuculuk) oynayan yöneticilerin attıkları adımlara dikkat etmeleri gerektiğini gösteren olay.
biz de bunlara sınır açıyoruz diyerek kahredilesi durumdur.
hiç bayrak yakılmayan bir ülkenin bayrağını yakmaktır.
3-5 kendini bilmezin yaptığı saçmalığı da bütün ermenilere mal etmek ne kadar mantıklı değil mi? ermenilerden özür dilemek, sınırları açmak ne kadar gereksizse *, bu olayı eleştirmek de o derece anlamsız ve mantıksız.
HER 24 NiSAN DA GERÇEKLEŞEN AMA ÖNLENEMEYEN DURUMDUR.ERMENi DÜŞMANLIĞI VE KiNiDiR BAŞKA BiRŞEY DEĞiLDiR.

MiNiCiK ÇOCUKLARINA ANT DiYE TÜRK KANI iÇMEKTEN SÖZEDEN BiR ÜLKEDEN DAHA iYiSi BEKLENEMEZ.
eleştirmenin çok anlamsız oduğu olaydır...

halbuki üstün hizmet madalyası verilmeli bayrağımızı yakanlara...

başbakan'da sınırı açtımıydı, tadından yenmez...
bütün ermenistan halkının aralarında konuşup anlaşarak gerçekleştirdiği milli eylem. hani şu namus cinayetlerini de, kapkaçları da, sahte alkol üretmeyi de milletçe toplaşıp, planlı bir şekilde yapıyoruz ya. ha işte aynen o şekilde.
milli ermeni faşisti sporu. olimpiyatlara katılımını bekliyoruz. son katılım, 24 nisan tabiki.
izin verilse 2 saat içinde yürüyerek gidip, tükürük yagmuruna bogacagımız garip halkın batıl fiili.
provokasyonun ermeni versiyonudur. bunun türk versiyonunu yapanlar ise hrant dink vurulduktan sonra vah vah deyip timsah gözyaşları dökmüşlerdir..

hürriyet ve milliyet de yangına petrol tankeriyle gitmektedir..

yemezler.
kolaydir. Gotu yiyen Turkiye'de yaksin.
George Soros tarafından finanse edilen bir eylem çeşididir. ABD'den aldığı paralarla bu işi bir meslek haline getirenleri de vardır.
çok da çüklenilmemesi gereken olaydır. erivan'da küfür de eder bayrak da yakar adam. bana ne? ben de buradan ermenistan (veya herhangi bir ülke) bayrağı yakarım, belirli bir tarihi de olması gerekmez. kim ne diyebilir ki? yani, mevzu edilmesi bile komik bir olaydır.

asıl mevzu edilmesi gereken başımızdaki tayfanın, bakanların yakın zamanda yediği nanelerdir, özellikle azerbaycan/karabağ konusunda. ilginçtir, şakşakçılarımız bayrak olayını kınarlarken bilderbergci bir "bakanımızın" azerbaycanlı meslektaşına yakın tarihte yapmış olduğu i...liği görmezden gelmektedir ya, o bakımdan söylüyorum bunları.

"onu bırak asıl olaya gel sen" denilesi durumdur kısacası.
türkler olmasaydı nice olurdu ermeniler'in hali.evet gerçek bu.bu dört milyonluk küçük ülkenin varı yoğu türkiye'dir başka türlü kilitli bir ülke olan ermenistan'ın dünya arenasında adını duyurabilmesi imkansızdı.keza ne demografik yapısı ne de yeraltı zenginlikleri ermenistan'ı dünya'da bir yere koyuyor.sanayisi bir konyak fabrikasından ibaret olan bu ülke bugün açık söylemek gerekirse diasporadan gelen yardımlarla ayakta duruyor.tabi geçmişten bu yana gelen köklü bir kültüre sahip ermenistan.ancak ne yazık kı adını dünyaya acıyla ezberletmenin peşinde.1915'de yaşanmış karşılıklı acıları dünyaya yanlış bir şekilde lansetme çabaları bu ülkenin çaresizliğini gözler önüne seriyor.bugün ermenistan halkına aç olduğunu ancak türkler sayesinde unutturabilirsiniz.kafkasya'nın bu esmer kuru insanları önlerine atılmış bu milliyetçi keskin iddiayı gözleri görmeyecek,kulakları duymayacak şekilde benimsemişler.bugün hiç kimse ermenistan'ın soykırım iddiasından vazgeçeceğini iddia edemez.ederse yalan söyler.soykırım hikayesi biterse ermeniler soylu mazlum halk popülaritesi de bitecek.gözlerinde büyük ermenistan hayalini rahatlıkla görebileceğiniz radikal milliyetçilerin kulağına kimse bir şeyler fısıldmayacak ve belki de imkansız gerçekleşecek türklerle gerçek bir anlaşma zemini arayan bir iktidar başa gelecek.tabi bunlar işin hikaye kısmı asıl olan, kısır döngünün devam edecek olması.
geleneksel şenliğe dönüşmüş olaydır. tayyip kıçındaki kılları yaktığı için görememekte.
ben artık (bkz: bülent arınç) a hak veriyorum. ama darbeci diye gözaltına alınan askerlere söylediği, iyi ki bunlarla savaşa girmemişiz, dediği için değil.
iyi ki şu anda savaşa girmiyoruz. bayrak yakılıyor bayrak.
dur bir daha söyliyeyim, ilker paşa, pek anlamazsın ama bayrak yakılıyor.
sakarya da ki gençlerin kanlarıyla yaptıkları bayraklar. çanakkaleye gömülen 250 bin şehidin bayrakları.
namusumuz yakılıyor. bağımsızlığımız yakılıyor.
hala oturun açıklama yapmayın. bu ülkenin ordusu bu kadar alçaldıysa, çekip gtmek farz olmuştur.
bazı ibneler de. bu ülke de sanki hiç bayrak yakılmıyor mu? ne var gibi cümleler kurar. acıyorum sizlere, kendi bok çukurlarınızda geberin.
sadece erivan'da değil paris'te, marsilya'da, atina'da, california'da kısacası bulundukları her yerde aynı boku yemekteler. hatta büyükelçiliklerimiz, konsolosluklarımızın önünde dahi bu piçliği yapmaktalar ama bulundukları ülkeler tarafından engellenmemekteler. erivan'dakini geçtim ama aynı hareketi roma'da, paris'te yapmalarına o ülkenin polisi neden izin verir, engellemez ? ya da o ülkenin yetkilileri bu hareketi kınamazlar ? ya da bizim yetkililerimiz gerekeni yapmazlar ?
bir türk ün içindeki milliyetçi ruhu çıkaran olaydır .

Olaya zor da olsa iki taraftan da bakmaya çalışacağım . Ermeniler diyor ki Atalarımızı türkler katletti aman aman Türkler cani soykırım yaptılar . Neredeyse hepsinin düşücesi bu . Şimdi Türkiye de böyle bir durum olsa atalarımızı katleden ülkenin bayrağını milliyetçi gençler de yakacaktır . Yani onlar tarafından bakılınca durum gayet doğal geliyoe eminim haberlerde türk bayrağını yakıldığını gören ermeniler oh iyi yapmışlar demiştir . Şimdi hemen eksilemeyin Soykırım var filan demiyorum sadece onların bakış açısından bakmaya çalıştım

Ama kendi gözümüzden bakıcak olursak olaya ; Şehitlerimizin kanı bulunan bayrağımızı böyle densizlerin yaktığını görmek ve hala devletin ilişkileri geliştirmek adına her bi boku yaptığını bilmek sizi bilmem ama benim canımı yakıyor .

Hepimiz ermeniyiz öyle mi? şimdi küfür savuruyoruz ama bir ermeni ölsün lkemizde tekrar hepimiz ermeniyiz diye nida atarız . Böyle bir milletiz.
bayrağın manevi anlamını yok edemedikçe ha çarşaf yakmışsın, ha bayrak, ha bez parçası...

tanım: boş işler bunlar.
(bkz: faşist her yerde faşisttir)
Eğer ceddim soykırım Yapmak isteseydi dünya üzerinde bir tek ermeni bile kalmazdı. *

edit: eksi veren şahıs istersen nihilist yap sözüm doğrudur. haddinizi bilin biz en zor dönemimizde bayrak yakmadık mustafa kemal kurtuluş savaşı sonrası yere serilen bayrağı kaldırmış biridir. biz atalarımızı biliyoruz siz de bilin.
bayraklarından don yapan bir ırkın bayragın ne anlama geldigini anlayamayan acizlerin yapacagı hareket. kendileri için kutsal olmayabilir o bayrak ama bizim önceligimizdir.soykırım yapası geliyor insanın ya.
vatan kavramını idrak edemeyen aşağılık insanların yapacağı harekettir! hiçbir ulus ve bu ulusun insanları saygı sınırlarını aşmamalı, buna müsade edilmemelidir! yapılan hareket affedilmez!