bugün

geçen sevgili çomarın biri daha farklı söylemişti onu.
'şeyhini erekte edemeyen kafirdir' gibi birşeydi, tabiki sonuçta biz ne bilirizki.
iman gücünüN libidinal etkisi var diyor.
Kıssa'dan hisse çıkarabilen kafir.

işte kıssa:

Bedevi'nin biri çölde gözüne devesini kestirmiş. Olurdu olmazdı derken, geçmiş devenin arkasına... Derken deve arkasından aldığı dürtü sebebiyle ileri doğru adım atmış, adam malafat elinde kalakalmış. Ulan nasıl yaparım ederim derken, gözleri parlamış. iki hurma ağacına ip gerdirmiş. ipin arasına devenin boynunu geçirmiş ve devenin arkasına geçmiş. Deve mahsur, deve ileri gidemiyor tabii. Bedevi işini bitirip zekerini pakladıktan sonra yere dizlerinin üzerine oturup ellerini açmış ve "ya rabbi affet" demiş, "şeytan'a uydum..." diye devam ederken, çöl bu ya, şeytan hışımla çıkıvermiş ve "be orospu çocuğu! 40 yıl düşünsem iple hurma ağaçları aklıma gelmez, beni neden karıştırıyorsun!" demiş.

Birebir iman sahibiyim de
Kamuda muteber bir kafirim.
oyunu kuralına göre oynamayı bilmeyince dünyanın en saçma ad hominemini bile yapabiliyor insan demek ki.

şeytan bize de üflüyor da siz şeytanı fön makinası zannediyorsunuz, sorun burada.
kuran'da, şeytanın, salih amel peşindeki müminlere etki edemeyeceği bildiriliyor. sen ya kuran okumamışsın ya da üfürükten nem kapıyorsun.
Oha adamlar artık sapkınlığı "meşru" göstermeyi de bırakıp alenen "tavsiye etmeye" başladı. Her gün yeni bir seviye yüzsüzlük, yeni bir iğrençlik. istikrarı tebrik etmek lazım.

Bu denli çabayı hangi alanda gösterirseniz dünya markası olursunuz. bunlar da kimi s..eceklerini organize etmeye harcıyor işte o eforu.
Seks bir ibadet biçimidir deyip seksi kirletmek istemiyorum.
ereksiyon olmayan erkek bırak kafiri orospu çocuğudur olum onun ben pü amk ibnesi. *
Kafir değildir, sadece yardıma ihtiyacı vardır.
Erkek için yıkımdır, mental ve duygusal olarak aşılması güç bir durumdur.
Kafirlik başka, bambaşka bir şey, keşke her kavramın bokunu çıkarmasanız!
Her erekte olduğuna kerkinmeye yeltenen bir puşt beyanı. bunu iman diye lanse edip milletin cinsel hayatını küfür mevzusu yaparak ahlaksızlığına şeytanı da alet ederek kılıf arıyorsa bilmelidir ki gayri müslimler budistler şamanlar zerdüştler ateistler deistler ve diğerleri de zinadan hâli (uzak) değildir. Tıpkı müslümanlar gibi. ister dinli ister dinsiz Herkes imtihana tabidir. O şam şeytanı suratının arkasındaki yampirik beyniyle fikir üretmeden önce açıp dinler tarihini okusun. Tipini si...min maymunu.
dışarıda iki kız görünce eve gelip asılan s.ktimim duyarcıları tarafından yobaz olarak nitelendirilen bir kralın sözü.

türk Islam aleminde yapılan en büyük saptama.
Ooo din tezgahı, alırım bi dal.
Biz eski sevgilimle iddiaya girmiştik
O ereksiyonunu kontrol edebildiğini, istemezsem onunkini kaldıramayacağımı söylemişti

Ben de gittim jartiyer aldım. Gizli silahımla kontrolünü saf dışı bırakıcaktım

Ayrıldık. Yapamadım.
Basligi gorunce cubbeli fetva verdi sandim.
Napalim kalkık mi gezelim tüm gün.
çok mücmir sebepler yoksa erkek, kadın ile görsel veya canlı herhangi bir temas halinde erekte olamazsa afaroz edilir.