bugün

Eleştiri değil direk mahkeme yoluyla diziyi kaldırmak için harekete geçmiş. Bilmeyenlerin bilgisine.
Adı üstüne dizi. Gerçekle alakası olmadığı yapımcılar tarafından zaten açıklandı ama bunu göremeyenler çok.
bir kez daha ülkenin insan kalitesini anlamamızı sağlayan olaydır.
Destekçisiyim, o Kanuni halvetten çıkmıyordu, istediğiyle ilişkiye giriyordu, git kitaplardan bak diyenlerin okudukları kitabı yazanda aynı kafada. Ondan nasıl doğru bir bilgi beklersin ki? Kanuni'nin nasık biri olduğunu devrin şairlerinin kasidelerinden, gazellerinden, Kanuni'nin kendi gazellerinden öğrenebiliriz.
Başbakanın bu düşünce düşmanlığı ve sanat cellatlığı, müttefiki abd'nin defter-i kebirine yazılıyor, orta doğuda işleri bittiği gün; "Türkiye'de demokrasi yok, Erdoğan artık diktatör "deyip sifonu çekecekler.
mahkemeye vermediği bir bu kaldığından -artık kalmadığından- normal karşılanması gereken hededir.

ülkenin savcıları, hakimleri benim ağzıma bakıyor olsa ben de verirdim mahkemeye onu, bunu amk...
millet ecdadını dizilerle öğreniyorsa, tüküreyim öyle millete o zaman diye tepki gösterilen durum.
Bir daha ki seçimlerde star tv çalışanlarından akpye oy yok demektir.
yarın ya yeni zamlar gelecek ya da bir ülkeye diklenilecek. gündem değiştirmek için yapılmış bir eylem.
yakın zamanda muhteşem yüzyıl senaristlerinin ergenekon terör örgütüne üyelikten tutklanacaklarının göstergesidir.
akp'nin stratejisi bu. böyle osuruktan mevzuları atarlar ortaya biz mal gibi tartışıp dururuz. yazın amk yazın, ağır taşak var, siz ciddi ciddi bu konuyu ele alın.
ver mahkemeye ağam. istersen kanalı kapattır. savaşa sokmada bizi.
(bkz: dindar padişahlar yetiştirmek istiyoruz)
star tv'nin kapanacağının göstergesidir. şampiyonlar ligi'ni izliyoduk ya la.
iktidarın apaçık hukuka emir vermesidir.
hollywood'a da giydirmesini bekliyoruz. komiksin başbakan işin gücün mü yok senin?
Dürüst olmam gerekirse bir kısmında haklı buluyorum kendisini. Evet biraz fazla aşk, meşk ve seks var dizide, şu an Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı da olsak tarihimiz ve bu kadarının fazla olduğunu düşünüyorum.
Ama verilen tepkinin de biraz abartılı olduğu kanısındayım; sonuçta bir dizi, belgesel değil.
Amacının ne olduğu bilinmeyen hadisedir.
kanuninin hayatı at üstünde geçtiyse 8 çocugu nasıl yaptırttı diye sorulası olaydır.
erdoğan'ın gayet yerinde yaptığı bir davranıştır.

muhteşem yüzyıl denilen dizi, bu milletin tarihiyle dalga geçmesine sebep oldu.
1 ay önce yüzlerce kişinin meydanlarda özelleştirmeye, gelmeyen, teğet geçen(hızlı tren) yatırımlara karşı eylem yaptığı kütahya'da, başbakanın duygularını dürtenin yalnızca muhteşem yüzyıl dizisinde kanuni sultan süleymanın libidosu olduğunu gözler önüne seren sataşma. Son on yılda bir şehirden 20bin kişi göç ediyorsa, son kalan termik santral ve kömür işletmeleri de özelleştirmenin ardından yüzlerce işçi işten çıkarılacak ve yerel ekonomi yerlerde sürünmeye başlayacaksa, kalkınmasının tek yolunun başka bir şehirle birleşmek olduğunu savunacak kadar düşmüş milletvekillerinin olduğunu da hesaba katarsak, orda konuşman gereken şey bu olmamalı kardeşim.
o eski laf sahiden doğruymuş sex sells bu dizi sonuna kadar yayınlanmalı demek ki daha önemli. adam koca(!) şehri bir konuşmada sattı ya la.
(bkz: muhteşem yüzyıl dizisinden rahatsız olma nedenleri)
işgüzarlıktır, o kadar sıkıntımız belamız varken dizi mi kaldı uğraşmadığınız demek istesem de olaya bir şekilde deniz yıldızı'nı da dahil edebilirsek hiçbirini söylemeden işime bakabilirim. ne bileyim, o da ankara'da geçiyor. ankara kötü yansıtılıyor falan diye gazlasak ekmek çıkar mı acaba ?
gündem değiştirmekten başka bir şey değildir. "Madem böyleydi, bugüne kadar neredeydin? derler adama...
fazla düşünme derun derun.

görsel
erdoğanın yüzde 50 oy alması kadar şaçma değildir.
osmanlı tarihini iyi kötü bu diziden öğrenmeye çalışan insanların karşı çıkacağı hukuki işlem.
güncel Önemli Başlıklar