bugün

cine 5'te salı geceleri program da sunar kendisi. başarılı bir müzisyen. sezen aksu'nun 'bahane' albümünde 'çile' ve 'perişanım şimdi' şarkılarında sesi dinlenebilir.
"rüyalara daldım senin için
hatıralar topladım bir sürü
kapılar odalar açtım yavaşça
ne yaptıysam ah kapatamadım...." demiş ve zamanında ağlatmıştır bir sürü insanı.
(bkz: gemiler)isimli şarkının bestecisidir.
jazz'la uğraşan bir adamın rüyalar şarkısında yaptığı gırtlak nağmelerine şaşırıp kalmamak elde değildir. o sırada ses tellerinin 8 şeklini aldığı tahmin edilmektedir.
çok yetenekli sağlam bir müzisyen. rüyalar adlı parçası ile alemler gezdiren adam.
ilk, orhan atasoy'dan dinlediğimiz gemiler'in bestecisi ve en dokunaklı söyleyeni.. süper basçı.. murat özyüksel'in ''bir çiçek yılı sonra'' albümünde bir lavinya söylüyor; dupduru..
bir ara beyaz show'da arkada çalan elemanların içindeki bas çalanı, rüyalar gibi mükemmel bir parçanın düzenlemesini yapmış aşmış kişi, harika bas çalan vatandaş; rüyalar gibi bir şarkıyı hediye etmiş, gönüllerin daha çok görmek istediği, 'yamulmuyorsam' 1959 doğumlu müzisyen.
kendisi gibi çok iyi müzisyen olanm kankamın babasıdır(çağatay vural)bu adam türkiyenin en iyi ba scılarından ve klavyecilerinden biridir kanımca. ünlü piyanistlerle 4 el çalışmaları vardır hı bi de kopuktur.o zamanlar daha küçük olan ve özel okula giden oğlunun saçlarının kesilmesi üzerinde hırsla sadece 2 kere geldiği, istanbuldan 12 saat uzaklıkta olan memleketine bir ikinci kere daha gelip hocaların azına sıçtıktan sonra geri dönen sıyırık muhabbeti hoş müzisyendir.
murat özyüksel'in performe ettiği bir çiçek yılı sonra adlı albümde lavinia adlı şarkıya ses vermiş müzisyen. sanıyorum ki bu yorum feridun düzağaç'ın grup tını'sının öğrenci indirimi albümünde seslendirdiği lavinia yorumundan eskidir.