bugün

(bkz: moderasyon çalışıyor uludag sözlük gelişiyor)
arama fasilitesinin geliştirilmesinden sonra gammazlar için yapılan ikinci güzel şey. eskiden hatalı şey yazıp aynı örnekleri gammazlardık. şimdi anında görüntü hocam.
(bkz: lanet olsun federaller peşimizde)
sanırım çaylakların girdikleri entryleri de gösteren hede. onların entrylerini gammazlayamıyoruz gerçi. ama çaylak yazarlar buradan takip edilebilir.
(bkz: çok güzel hareketler bunlar)
(bkz: xxxxxxx no lu entry sağa çek)*
sag ust tarafta yenile tu$una sahip bolum. o degilde bu fasilite sayesinde sozlukteki futbol entrysi fazlaligini fark ettim.
"gammazlar için entry takip" cümlesiyle sanki bir sanal gazinoya, sanal pavyona girdiğinizi hissettiren aparat. ne bileyim bana öyle geldi...
gammazlara büyük hareket. biraz sıkabilir başta ama eğlencelidir.
sag ust ko$esine sari bir entry takip butonu eklenmi$ fasilite.

iyi de guzel karde$im, bizde zaten yenile tu$u vardi, niye koydunuz bunu? moderasyon hesap versin!*
facebook'tan sonraki en büyük oyuncağım dedi paltolu adam, sonra da çekti gitti oblomovluk'a.
gammazlara kendi entrylerini de gammazlama olanağı veren aletimsi.
gammazlar ve moderasyon arasında hızlı iletişim aracı olarak da kullanılabilmesi gereken sözlük aparatı.*
gammaz kişiyi gaza getiren butondur. yukarıda kaç balık tuttuğunu gösterir.
uzun zmandır ışığı yanmayan bölüm. moderasyon memnun demek ki gammazlardan.
ortada bu kadar silinecek entry gereksiz başlık ve daha da önemlisi gereksiz yazar duruken onlar kılını kımıldatmıyorsa gammazların da yan gelip yatması normaldir.
gammazların işini bir nebze de olsa kolaylaştıran sekme.
sözlükte murat bardakçıları deşifre etmemize yarayan an itibari ile hala çalışan yer. murat bardakçı adına kimler neler yazıyor...
gammaz ın mekanı. hem sözlüğü takip ediyor. hem sol frame ile ugrasmıyor. ister oyla ister gammazla. rahat mekan.
moderetörlerin işini kolaylaştıran sekme.
sözlüğü -anlık- takip merkezi gibi bişey. basıyorum tuşa o ana kadar yazılmış bi sürüyü entryi baştan sona kadar okuyorum hepsine oy veriyorum hiç birini gammazlamıyorum. demek ki amaçlarından en önemlisi olan gammaz dışında da kullanılan bişey.

ha bu arada gammazcılık erkek adama yakışmaz hacı. *
20 gündür bekleyen şikayetim var benim bu fasilitede. hala bekliyor anasını satayım. hayır, doğru değilse doğru şikayet değil de kapat, niye 20 gündür bekler ki?

herkesin gammaz olmasından sonra baya bir yavaşladı.
iyiymiş!
Ulu'da bir şey daha fark ettim; habire gammazladım arkadaş!
en sonunda durduramadım kendimi ağzımdan şu kelimler çıkarken yakalandım:

"ulu sözlük benim olacak binicem üstüne vurucam kırbacı vurucam kırbacı nihhahaha"

uppss!
başarısız şikayetlerim butonunun eklenmesi gereken fasilite. adam merak ediyor lan neden işleme alınmadı bu gammazlama diye. belki yetkili olmaya kasıyor.
mükemmel bir buluş lan.

girilen bütün entryler elinin altında filan.
sözlüğü takip etmenin güzel bir yolu. yıllardır daha iyisi bulunamamış sözlük tasarımına bir alternatif bile olabilir bu bence.

sözlük açıldığında ana frame bu şekilde gözükse, her başlığın sağ üst köşesinde ya da butonların arasında "ana frame'e dön" gibi bir şey olsa fevkalade olur. kendi fikrim diye söylemiyorum, çok beğendim bu fikri valla.