bugün

(bkz: anan aldı)
her seferinde "ebenin *mında" diye haykırtır.
(bkz: ebenin amında)
... nokta koyun sormuyor. artık o 3 nokta da o sorana gitsin!
entry burda.
En sevdiğim sözlük uyarısı. Görmeyeli baya oldu özletti kendisini açıkçası.
her seferinde ananın a. diye yazıp göndereciğim soruya cevap cümlesi.

Edit:A.=adında (yersen)
ben de onu diyorum nerde diye sözlükçülerce yanıt verilen.
3 ve 4 harfli bir entry yazılmaya çalışıldığında karşımıza çıkan gerizekalı soru.
devamı da şu şekilde;
entry nerde? suya mı düştü? su nerde? inek mi içti? inek nerde? dağa mı kaçtı? dağ nerde?

cevaben: ananın ta amında diyorum sürekli.
sikeyim ben sizin kodunuzu ulan!
yazarlara "entry burada" gibi şizofrenik bir cevap verdirten sözlük sorusu. hatta ben sırf bu şizofrenik cevaplarından dolayı yazarlara artı veriyorum hep. ehe ehe...

sözlüğe "hangi entry?" diye karşıt bir soru sorarak devrelerini de yakabilirsiniz.

(bkz: hangi sandalye efsanesi)
ota boka çıkan soru. ''en sevdiğiniz hayvan türleri'' başlığına ''at'' yazıyorum, entry nerde diyo. bi de nerede de demiyo. nerede olcak amk entry ebenin amında. bok var dimi sormasan.
saçma sapan bir özellik. Ebenin amında diye cevaplayası geliyor insanın.
kısa girilen entryleri sözlüğün algılayamaması durumudur. misal muz ya da kısaca un yazıp geçilebilecek entryleri yazamamakla sonuçlanır.
(bkz: dağa kaçtı)
entry nerde? suya mı düştü? su nerde? inek mi içti? inek nerde? dağa mı kaçtı? dağ nerde?
işte burada diye cevaplanası sorudur.
isaret ve orta parmagin arasina bas parmak sokularak ahada burda denilesidir.
beni zıvanadan çıkaran uygulama. örnek veriyorum. bilal erdoğan'ın gemiciğine isimler başlığı var. yazıyorsun kısaca bir isim. hopppp uyarı entry nerde? ebenin amında afedersin. uzun cümle ve tanım niye kurmak zorundayım. git önce yarak gibi başlıklar açan gerizekalılara "zeka nerde, terbiye nerde, fikir nerde" gibi sorular sor.
Enrty dağa kaçmış efenim, tutamadik.*
en yarrak sözlük kurallarından.mesela sözlük yazarlarının en sevdiği erkek ismi diye başlığa ''ali'' yazamazsın bu kural yırtık dondan çıkar gibi çıkar.bi bu bir de bkz kuralı saçma geliyor.
5 karakterin altında girilen entryleri uyarma kuralıdır.
- entry nerde?
+ ebenin aminda.
Başlık:içinde ğ harfi bulunan erkek isimleri

Entari: kağan.

Cevap: entry nerde.
Ananin ..inda tovbe tovbe