bugün

--spoiler--
entry emin olunmayan, araştırılmamış ve hatalı bilgi içermemelidir.
--spoiler--

sözlüğün kurallarından biriymiş efendim. zall ın nickaltındaki entrymin silinme sebebi. insan daha iyi bir sebep bulur lan. sizi gidi sizi. kızmadım hadi yine. *
kural sıkı sıkıya uygulansa idi sözlükteki entrylerin sadece %1 inin sözlükte kalacağına dair bahse girerdim.

not:buda emin olunmayan bir bilgi umarım silinmez...
burada yazılanların tümü yanlıştır.
Nick altı silmek için çok saçma bir sebeptir. emin olunacak bilgiler istenseydi galiba yerimiz uludağ sözlük değilde wikipedia olurdu. Şimdi burda galiba dedim zall abi silmez inşallah.
troll entrylerini sildirmek için en taşaklı sebep. avukat gibi açık arıyoruz sözlükte.
malların entry sildirmek için kullandığı sebeptir. arkadaş şöyle adamlarla bi araya getirmeyin beni. mesaj atın ben kendim silerim. bu kadar zavallı olunmaz ki amınakoyim. evet.
(bkz: uludağ sözlük moderasyonu) başlığına yazdığım 3 entryi de silmelerinin sebebi buymuş.

O zaman benim ki silindiyse uludağ sözlük moderasyonu başlığındakiler de silinmelidir, onlar emin bilgi mi şimdi.
Katılıyorum okurken çok rastlıyorum böyle şeylere ekşi, ulu, itü hepsinde var bu tarz gerçeklik payı olmayan entryler.