bugün

sozlukteki uuserlarin bayan mi erkek mi oldugunu bilmemek başlığına çözüm arayan yazarın vardığı son nokta,stratejik öneri...
yazar samimiyse yazdıklarında doğru tahmin edilebilir durum...
bir internet ortamında da yapılmasa şaşkınlıktan öleceğim tahmin. Akdenizlilik var, libido var, tutku var bizde, bak yine kötü oldum.
(bkz: sözlükte bayan aramak)
(bkz: el falı bakılır)
(bkz: itinayla tarot açılır)
entry den cinsiyet tayini yapılır.

(bkz: serbest çağrışım)
baslik: oyuncak ayi

27- ay böyle tüylü mü tüylü, $eker mi $eker bi$iy. bunlara sarilip uyunmasi çok quzel olur. aa benim tonti$im nerde bu arada? tontii$! (bayan yazar)

28- kardesimin ikide bir odamda unuttugu yaratik. sevgililer günlerinin en büyük kurtaricisi. (erkek yazar)
* entryde kullanilan üsluba göre cinsiyet tahmin etme.
(bkz: nick ten cinsiyet tespiti)
sözlüklerin olmazsa olmaz merakı.
entryden cinsiyet tespiti yüzde yüz sonuçlar vermeyebilir. yazarın diğer entrylerine de bakmak lazımdır. illaki bir yerde açık verecektir. Sapık yazarların (bkz: kızılmaske) en sık başvurdukları yöntemdir. ikinci bir yöntem zarf atma yöntemidir. kız / kadın olduğunu tahmin ettiğiniz yazara zarf atınız. erkekmiş gibi davranınız. mutlaka açık verecektir. hadi başarılar, gazanız mübarek olsun.
bir, iki, üç, dördüncü entryler erkek, beşinci bayan olabilir, altıncı entry ibne midir nedir. * * * *
çok zordur. kişi sözlükte nasıl olsa beni tanımıyorlar düşüncesine kapılmışsa tespit koydurmaz. bu gibi durumlarda hem erkek hem kız seçeneğini karalayınız.
'Memişlerin var mı?'' diye sorulmadıkça emin olunamayacak hadise.

Küfürü yerseniz büyük ihtimalle kızdır efendim. *
entrylere bakarak anlaşılmaya, dahası niçin anlaşılmaya çalışıldığının çözülemediği durumdur.
eğer entry okuyanın hoşuna gitmişse önce bir idrak etme çalışması yapılır genelde. sonra nick kısmına bakılır. durum hala net değilse nickaltına gelinir. burada büyük ihtimalle sağlam ipuçları edinilebilir. fakat daha da şüphe varsa bünyede mutlaka detay ara kısmına gelinir, tüm entrylere bakılarak olay sonlandırılır.
(bkz: mission completed)
(bkz: entry den abazanlık derecesini tayin etmek)
tahmin ile tayin arasındaki farkı göremeyecek kadar coşma durumu.
(bkz: ereksiyon aninda beyne kan gitmemesi)
(bkz: hocam benim bolu ya çıkmış tayin senin neresi)*
cinsiyetten antari tahliline göre daha tuhaf olmayandır.
sözlük yazarlarının yapmaktan hoşlandığı şey...

şimdiii entrylerinde bir kadın; kadınlıkla ilgili şeyler yazarsa erkekler böyle bir suratını buruşturmalar yok "kadın olduğunu belli etmeye çalışıyor abi yea" demeler falan.
ama siz s*kinizin boyutunu ya da 31 hakkında "ay çok zevkli" tadında entryler girerken hiç hiç hiç sorun yok. çok normal.

ama bir kadın çıkıp yok oje yok regl hakkında gayet doğal ve erkeklerinkine nispeten entry girilmesi müstehcen olmayan müstehcen olsa bile bilgilendirme açısından önemli olan entryler girince ayıp.
mesela "haftalardır reglim gecikti hamile değilim ama bilmiyorum" deyince müstehcendir ama belki de kişinin kendisi doktora gitmeyecek kadar önemsiz bulur ama sözlüğe yazmak kolay gelmiştir ve bu konuda bilgisi olan bir bayan yazar ona özelden mesaj atıp sebebin neler olabilceğini bildirir. sonuçta müstehcen olsa da bilinçlenir. ama 31 çekmenin ne kadar zevkli olduğu hakkında bilgiye ihtiyacımız yoktur.

nerde kalmıştık hah. erkekler erkek olduğunu belirttiklerinde hiç bir sorun duymazlar ama kadınlar kadın olduklarını belirttiklerinde büyük sorun. "ilgi çekmeyi istiyor" diyorsunuz. e ilgi göstermeyin o zaman! suç yine sizde. inanın bana kızlar da sizin ağızlarınızın suyu aka aka ona yanaşmaya ve yapışmaya çalışmanızdan hoşlanmıyor.
(bkz: Penis boyutu sormak) ile yapılabilecek tespittir. Zira penis boyutu 15cm'den fazla ise büyük bir ihtimalle erkek yazardır...