bugün

Karaman'a gidip 45 çocuğa tecavüz olayını araştıran heyetten milletvekili Lale Karabıyık KAN DONDURUCU GERÇEKLERi AÇIKLADI...

izlerken kanım dondu resmen !!!

https://www.facebook.com/...t/videos/478949192306286/
Orospu çocukluğudur. Açık ve net.
ve bunun 3 yıl boyunca sürmesi de ayrı bir mesele.
Hepsi insansa böyle pezevenk insanları ya idam edicen yada işkence yapacan.
acı nın en büyüğü mecliste akp tarafından reddedilmesidir.
ensar vakfı mı izletmiş vakıfta çalışan bir kişi mi?
ensar vakfının kesinlikle kapatılıp çalışan herkesin konusunun uzmanı dedektiflerce sorguya çekilmesi lazım.

bunlar sapık adamlar, böyle adamların ellerine çocukları emanet etmemek lazım.

ayrıca kendini mutaassıp sanan karaman halkını düşününce de midem bulanıyor, acaba karaman´da kaç tane sapık var?. hiç araştırılmış mı?..bence karaman genelinde bu konu bir araştırılmalı.
3 yil sürmesi suclamaya yetmez. Bi asir falan sürcek ki kapatmaya uygun görünsün, hükümet desteğini çeksin.
3 yil sürmesi suclamaya yetmez. Bi asir falan sürcek ki kapatmaya uygun görünsün, hükümet desteğini çeksin.
hepsinin ammına koymak lazım hepsini idam edecen bu ülke başka türlü temizlenmez.
ak partililerin olayı kınamadığından bahsedilmiş yalnız burada iki farklı olay var birincisi tecavüz olayı, ikincisi bir vakfa savaş . aslında vakfa savaş olayı daha büyük bir opersayon içine yakın zamanda turkcell i felan da alacaklar gibi. şimdi ben birincisinin yani tecavüzcünün yok edilmesini istiyorum fakat vakfın ilkokul ve ortaokul yurtlarının kapatılması ki yasakmış zaten kanunen. ve geri kalanın da işlevini sürdürmesini istiyorum. fakat operasyoncu şahıslar tabi bu durumdan rahatsız. yok ekonomi boykotu yok canlı bomba yok reza zarrap derken bakalım nolcak.
unutulmaması gereken hadisedir. ve ayrıca unutturulmamalıdır da.
Iddialar doğruysa çok iğrenç ve fiksindiricidir bunu yapanlar ağır orospu çocuğudur.
tecavüzlerin hesabını soracağız diyenlerin, zamanında sessiz kaldığı ve hesap sormadığı rezalettir.
hesap sor reis hesaap!! bunlardan da hesap sor reiiiss!!
kimsenin yaptığı yanına kalmasın. özellikle önce kendi yandaşlarından hesap sor ki, adaletinden şüphe duyulmasın.
turkcell ise hala arkasında bu kurumun.