bugün

ensar vakfı'nda çocuklara tecavüz etme heykelini türkiye'nin en muhafazakar yerine koyun, bakın bakalım kimler ses edebiliyor. sırf üzerinde ensar yazdığı için.
Sansarcilar gozumde orospu cocuguysa, bu heykeli savunanlar da en azindan ibnedir.
çomar eylemidir. yaşlı, genç demeden er olarak ışidin ve pkk'nın üzerine sürülmesi gereken tiplerdir. böylece hem onlardan hem kabilelerden kurtulmuş olunur.
Ulkemin yarim akilli Muhafazakar ve ahlakli(!) kesiminin getirdigi sonuclardir. Heykele bakip azanlarda mi varmis dedirtir.
ancak akp müslümanlarının yapabileceği bir soytarılık tarzıdır.

bunların müslümanlığı da ancak bu kadar olur zaten.
klasik göt kılı sahte dincilerin ( din tüccarları ) yaptığı şeydir. bunlar kadınları da kendilerine benzetmeye başladıkları için aralarında aklı selim kimse kalmadı dersek yersiz olmayacaktır. onca çocuk tecavüzü döküldü ortaya delilleri ile beraber o kesimden 10 tane kadın bir araya gelip gösteri yapmadı ancak muhalefet partisi başkanının söyleminde yüzlercesi sokaklara attı kendisini malum. bir tek kadınlardan ümidimiz vardı kadın demek vicdan demektir diye. ancak oda bitiyor yavaş yavaş..
ensar vakfı olaylarına bir tek kendisinin tepki gösterdiğini sanan muhtemelen sol görüşlü ergenin düşüncesidir.

işte adamların sorunu da bu zaten.

kafa o kadar gitmiş ki,

sadece kendi "işlerine gelene" tepki verdikleri için milletin de öyle olduğunu düşünüyorlar.

halbuki gözlerini açıp baksalar,

kendilerinin bir öyle bir böyle olduklarını ve sadece "akp yi eleştirebilecekleri" ahlaksızlıklara isyan ettiklerini görürsünüz.

işte gözü dönmüşlük böyle bir şeydir.

beyin çalışmaz, sadece zan ve ithamlarla ve varsayımlarla hareket ederler.
ensar'a sadece kendi tepki gösterdiğini zannedenler demiş biri de. arkadaşlar ben sana sustun demiyorum. ama o heykeli yıkan ilkel adam, emin ol ki, ensar olayına inanılmaz sessiz kaldı. bir kereden bir şey olmaz dedi ve hülooo çekerek yaşamına devam etti. zaten başlık da bunu tanımlıyor.

yok mu ensar'a da buna da tepki gösteren? illa ki var. zaten olmaması çok acı olurdu. çatır çatır ayıplayanlar var. ama seslerini yükseltemiyorlar çoğu. niye? çünkü partiye zarar gelecek sonunda. koskoca bakan çıkıp "bir kereden bir şey olmaz" dediğinde sen ne diyon lan değişik diyen akp'lileri sokaklarda görmek isterdik mesela. hükümetin geri adım atmasını falan. ama olmadı işte. ensar vakfında yaşanan sapıklıklar gayet de sümen altı edildi. belki olayı ortaya çıkaran polis, gazeteci vs işinden oldu. olay kapandı.

sayın amına soktuklarım. benim 7 göbek sülalem dahil ensar vakfıyla hiçbir bağı olmayacak buna emin olabilirsiniz. sizin için üzülüyorum. sikimde olmaması gerekli ama bir heykelden daha büyük sorunları var ülkenin. o yabani ilkel tavırlarınızı gerçek insan çocuklarına çatır çatır tecavüz eden adam üzerinde de görmek isterdik. bunu göremedik ve başlık da bu sebeple açıldı.

adamın paralelci solcu ve dinsiz olduğuna inandırdınız kendinizi. sikişik beyinliler. amına soktuklarım. ama tamamınızın değil. çoğunuzun amına koyuyım ben.
tipik yobaz ikiyüzlülüğüdür.

(bkz: reisim ne derse o)
(bkz: haksızlıklara karşı susan dilsiz şeytandır)