bugün

yerli ve milli firmalarımızdır.

inanın gözlerim yaşla dolu bir halde giriyorum şu entryi.
şu siteye girince ilk sayfada görüyorsunuz iki pırlanta firmasını;
https://enflasyonlamucadele.org.tr/

ama ben sizin için ekran görüntüsü de aldım;
görsel

inanın türkiye türkiye olalı böyle vatanseverlik örneği görmedi.
emeklimiz, dar gelirlimiz, asgari ücretlimiz de pırlanta alsınlar diye firmalarımız nasıl da fedakarlık yapıyor.

bakın benim umudum arttı şu an.
biz bu enflasyonu yeneceğiz...

pırlantada ötv yok, kdv yok, eh, bir de yüzde 10'luk enflasyonla mücadele indirimi var.
hayır, şu dakikadan sonra gidip pırlanta almayan net olarak vatan hainidir, fedöcüdür...

edit: özür dilerim gözümden kaçmış, altınbaş firması da enflasyonla topyekün(!) mücadeleye destek veriyor.
pırlanta ihtiyacınızı altınbaş'tan da karşılayabilirsiniz.
görsel
cem yılmaz'a rakiptirler.

(bkz: rofl)
Yemeye ekmek bulamayanların akın akın pırlanta almasına teşvik edecek mücadele örneğidir.
şu an herkes tutturabildiğine. pırlanta firmalarının indirime ihtiyacı yok olsa da olur olmasa da. güzel reklam yapmışlar. fırsatçılık işte.
Aziz turk milletinin minnettar oldugu firmalar. Acliktan agzi kokan adam ne anlar lan pirlantadan? Amina koduklarim reisten aferin almak icin sacma salak isler yapiyor. Elektrikte, suda, dogalgazda, ette yapsaniza lan bu indirimleri sikikler. Asgari ucretli damattan/vakkodan mi giyiniyor sizce? Sizin sahte duyarliliginizin amina koyayim ben.
hâli hazırda %30 sözde indirim göstererek, normal fiyatının üzerinde tek taş satan firmanın, damat kampanyasına göstermelik duhûlüdür.
demek ki neymiş pırlantayı %10 bindirimle alacakmışız.