bugün

an itibarı ile gittiği yerde çay koymakta olan fake.
kur an la dalgamı geçiyorum muhammed i saymıyorum mutlu oluyorum. insanları kızdırıyorum, yaşım 40 hekesten büyüğüm, herşeyi bilirim çünkü araştırırım. sizin gibi muhammed e ! ve öğretilerine inanmıyorum diye bas bas bağıran şey kişi. şey işte hani kalemle yapılıyor ya. dilim varmıyor ne yapayım. dini değerlere inanmamak inanmaktan çok daha kolay sorgulamak daha kolay bunu kendiside biliyor ve ne mal olduğunu her fırsatta dile getiriyor. ki sözlükteki yerini bilelim diye. e biliyoruz güzelim. an itibariyle kendisiyle yüz yüze gelip inandığı değerleri şey yapmak istiyorum. öğrenmek !
fake ya da klon değildir. üslubu da, kendisi de orjinal bir yazardır. benzersizdir. zamanında private sözlük'te de yazıyordu.

bu yazar hakkındaki fake suçlaması da çok garip. hadi diyelim ki fake: peki kimin feyki o halde? fake ise bir de aslının olması lazım. siz tüm sözlükler aleminde enelhakki gibi yazan, bu türden fikirler sunumu yapan başka birini gördünüz mü? böyle farklı bir üslubu hiç okudunuz mu? ~ yahu cidden soruyorum, hiç böyle birine denkgeldiniz mi?
fikirlerini dusuncelerini korkmadan yazan zat. hepsine 100% katilmasamda olaylari, kisileri, kavramlari sorgulamasi guzeldir.
sözlük camiası kendisinden kurtulalı epey oluyor ama bırakıp gittiği başlık ve entryleri gördükçe hem cahil olup hem ahkam kesmeye çalışanların trajikomik hallerini bir kez daha müşahede ediyorum.
güncel Önemli Başlıklar