bugün

töbeler töbesi olsun ama almanlar geçti içimden.
ırkçılık olsun istemem ama arapların çoğu dalağı sökülecek cinsten cidden.
fransızlarda da bir meymenetsizlik.
türklerdir. türk erkekleri hariç türk kızları en çirkindir. darwin'in teorisini kanıtlar nitelikte yüz hatları vardır efendim.
arap , iran, afrika, hint, suriye ve afedersiniz k*rt milletidir.
(bkz: kürtler)
pardon millet bile degildi onlar efendim.
diğer milletleri çirkin olarak yaftalayan milletlerdir.
yüz olarak belki afrika ırkı olabilir ama evrim aşamalarını henüz tam olarak tamamlamadıklarından dolayı fiziksel açıdan bizden çok üstünlerdir.
arada istisnalar olabilir ama gözlemlerime göre , kürt (en başta zaten) , arap , ermeni , hindu ve çinliler en çirkin milletlerdir bana göre.
moğollar.
ermeniler.
orklar.
meymenet yok hırtolarda.
bak elflere efendi efendi hergün traşlarını olurlar efenimnesöyliim bayanları bakımldır pek efendi hanımkızlarımızdır.
ortadünya da mikro milliyetçilik de yaptıysak tamamdır.*
türklerdir değildir, mk nerede türk kırması görseniz türk sanıyonuz, türklerin esmeri bile 1000 de 1 zaten. ama türklerin yakısıklı yada güzelide inanılmaz egolu oluyo, çünkü avrupada yakısıklı yada güzel olan insanlara ayrı bi gözle bakılmıyo çünkü herkes güzel mk, ama bizde yiyecek mk canavarları.
Öncelikle Afrika ve uzakdoğu milletleri, sonra da ermeniler. (Özellikle ermeni erkekleri.) ingiliz kadınların da avrupa standartlarına göre çirkin olduklarını söyleyebiliriz.
(Yalnız uzakdoğulu çocuklar, özellikle japon ve koreliler çok şirin ve sevimliler.)
semitikler, iranikler ve Hindular.
Japonlar olabilir. Geçen gün yojimbo filmini izledim de :-).
Çekik gözlü olan tümü.

Kimse kusura bakmasın.